Ohodnoťte spolupráci s námi!

 

 

Poslední hodnocení od našich klientů

Děkujeme za bezproblémové zprostředkování koupě nemovitosti panu makléři Michalu Prokopovi i za jeho velmi profesionální přístup.

Během celého procesu jsme se setkali vždy s jeho vstřícností neprodleně řešit naše dotazy či případné připomínky. Následně platilo vše, na čem jsme se vzájemně domluvili.
Oceňujeme také jeho věcnost při prohlídkách nabízeného domu (předtím jsme měli zkušenost spíše s makléři, kteří neustále odváděli pozornost rádoby vtipnými frázemi nebo aspoň průpovídkami o počasí - což v tomto případě rozhodně neplatilo.)
Na závěr (po ukončení všech jednání a celého obchodu) nám ještě pan Prokop nabídl i pomoc s doporučením na místa a služby v místě nového bydliště, abychom se mohli rychleji zorientovat.

Oceňujeme milý, nevtíravý a ochotný přístup pana Michala Prokopa a zároveň tímto doporučujeme jeho služby. :)

Výborná znalost místního prostředí, makléřka Eva Berková se přizpůsobí Vaším časovým možnostem ve všech směrech. Celá koupě proběhla ve spokojenosti všech účastněňých stran.

S panem Prokopem jsme byli velice spokojeni. Rychlá, jasná a vstřícná komunikace. Vše proběhlo hladce. Za nás pana Prokopa určitě doporučujeme :)

S RK Mireas mám již několikátou zkušenost a musím velice doporučit .. profesionální jednání a přístup je super .. p.Prokop je člověk na svém místě .. Děkuji

Chtěli bychom velice poděkovat paní Berkové z Mireas reality za její rady, ochotu a celkově pomoc s hledáním nového nájemníka do bytu v našem rodinném domě. U paní Berkové si vážíme toho, že mimo klasické práce realitní makléřky se s námi i radí a skutečně hledá solidní/normální lidi do nájmu, jelikož naším cílem nebyl pouze rychlý pronájem prvnímu zájemci. V případě dalšího pronájmu budeme určitě chtít znovu spolupracovat právě s paní Berkovou.

Zobrazit všechna hodnocení

Makléř měsíce

Klára Jílková

Spolupracujte se mnou
Makléř měsíce