Ohodnoťte spolupráci s námi!

 

 

Poslední hodnocení od našich klientů

Chtěla bych moc poděkovat paní Evě Berkové za její ochotu, milé a lidské jednání. Moc si vážím její pomoci a pochopení.

Spolupráci s paní Evou Berkovou mohu jen doporučit. Byla velice přátelská a mohla jsem se na ni obrátit s jakýmkoliv dotazem. Vždy byla ochotná a na všem se dalo domluvit. Děkuji za příjemné jednání a milou spolupráci:)

Chtěla bych moc poděkovat panu Lukáši Pecháčkovi za skvělé služby, skvělý přístup a skvělou spolupráci. Již po několikáté nám pomohl s pronájmem bytu, a jeho profesionální přístup je opravdu znát, protože dokáže vyhovět požadavkům jak z naši strany tak i ze strany nájemců a vyjde z toho vždy spokojenost pro všechny. Rozumí své práci a hlavně lidem.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu L. Pecháčkovi za velmi milý a profesionální přístup. Je vidět, že svou práci dělá rád a klientům se věnuje na maximum. Komunikace a celková spolupráce byla na výbornou...a prodej bytu proběhl nad naše očekávání. Všem, kteří budou využívat služby realitní kanceláře doporučuji Mireas a zejména realitního makléře p. Pecháčka. Humlovi

Jsme velice spokojení. Paní Klára Jílková byla vždy spolehlivá, důsledná a se vším pomohla. Děkujeme moc a rozhodně doporučujeme.

Zobrazit všechna hodnocení

Makléř měsíce

Michal Magada

Spolupracujte se mnou
Makléř měsíce