O nás

Kterak Mireas k realitám přišel

Pojďme na okamžik nahlédnout do minulosti. Do doby, kdy Mireas ještě neexistoval. Do doby, kdy se Karel Šoral rozhodl prodat byt po babičce. Jelikož se setkal s řadou lenošivých a neprofesionálních makléřů, prodej nemovitosti si nakonec obstaral sám. Tehdy se zrodila ona zajímavá myšlenka vytvořit poctivý lokální byznys. Realitní kancelář, do níž budou mít lenoši vstup zakázán. Realitní kancelář, která bude úspěšná pro svou férovost a aktivní přístup.

Mireas

Mireas, jak ho známe dnes

Ryze česká realitní kancelář Mireas oficiálně vznikla 25. 5. 2005. A samé pětky, zdá se, přinesly štěstí. Dnes, po dlouholetých zkušenostech v oboru, se Mireas řadí mezi jedny z nejvýznamnějších regionálně zaměřených realitních kanceláří. 80% své činnosti soustředí na zprostředkování prodejů a koupi nemovitostí ve středních Čechách, zbylých 20% náleží investicím a poradenství v oblasti realit.

Sehraný tým profesionálních makléřů zná střední Čechy jako své boty. Jak by ne, když prodávají tam, kde bydlí. Makléři razí férový a přátelský přístup. Vždy rádi vyslechnou, pomohou a poradí to nejvýhodnější řešení. Ale co vám budeme povídat, o tom se přeci můžete přesvědčit sami! Přijeďte nás navštívit a ujistěte se, že svěřit prodej nemovitosti do správných rukou, se opravdu vyplatí. Najdete nás v kanceláři v Lysé nad Labem a Milovicích. Těšíme se na Vás!

O nás

Chcete se dozvědět víc o začátcích Mireasu? Přečtěte si příběh majitele Karla Šorala

 

Náš projekt VŠE O REALITÁCH

Dále pro vás máme nový projekt od Mireasu pro všechny, kteří řeší bydlení. Ať už byt nebo dům, koupi, prodej nebo pronájem. Je to unikátní projekt, který má za cíl vzdělat co nejvíce lidí v ČR. Prezentujeme dlouholeté know-how realitních kanceláří. Najdete tam tipy & triky, aktuality, slovníček realitních pojmů a hlavně první a jediné diskuzní fórum o realitách. Správci stránek a moderátoři jsou ti nejkovanější profíci v oboru - seniorní makléři, právníci, specialisté na specifické nemovitosti a odborníci na financování.

Vše o realitách

 Portál VŠE O REALITÁCH už čeká jen na vás!

Makléř měsíce

Pavel Jílek

Spolupracujte se mnou
Makléř měsíce