Hodnocení

Komunikace s paní Lucií Svobodovou byla naprosto vyhovující. Byla vždy ochotná, rychlá, profesionální, spolehlivá, citlivá, lidská, pružně reagující a za každých okolností usměvavá. Rozhodně doporučujeme. :-)

Děkuji makléři Michalovi Magadovi za zprostředkování prodeje domu. Profesionální, ale i lidský přístup, dochvilnost, spolehlivost, vstřícnost.

Za spolupráci s panem Magadou jsem ráda. Je velmi milý, vstřícný, důsledný, dochvilný a spolehlivý. 100% doporučuji se na něho obrátit s prodejem nemovitostí, s koupí i pronájmem.

Mohu jen a jen kladně hodnotit přístup pí makléřky Lucie Svobodové při pronájmu našeho nového bytu. Oceňuji jak její bezchybnou profesionalitu, tak usměvavý lidský přístup. Vřele všem doporučuji.

Jsem velice spokojená s Paní Lucií Svobodovou. Má velice profesionální přístup, vyhoví a se vším pomůže.

Realitní kancelář má velmi dobře připravené stránky, zaměstnanci jsou ochotní, časově velmi flexibilní. Jednali jsme s panem Šoralem, pomohl nám se vším, práci dovedl do zdárného konce.
Určitě všem doporučuji, pokud chce te koupit, prodat, pronajmout, tuto realitní kancelář.

Chtěla bych moc poděkovat panu Lukáši Pecháčkovi za skvělé služby, skvělý přístup a skvělou spolupráci. Již po několikáté nám pomohl s pronájmem bytu, a jeho profesionální přístup je opravdu znát, protože dokáže vyhovět požadavkům jak z naši strany tak i ze strany nájemců a vyjde z toho vždy spokojenost pro všechny. Rozumí své práci a hlavně lidem.

S realitní kanceláří Mireas jsme byli velice spokojeni, vše probíhalo podle našich představ. S panem Magadou se nám velice dobře spolupracovalo, můžeme doporučit.
Děkujeme za vše.

Dobrý den, s panem Magadou jsme byli od začátku až do konce spokojený profesionální přístup, ve všem umí poradit. Vřele doporučujeme.

Děkujeme za bezproblémové zprostředkování koupě nemovitosti panu makléři Michalu Prokopovi i za jeho velmi profesionální přístup.

Během celého procesu jsme se setkali vždy s jeho vstřícností neprodleně řešit naše dotazy či případné připomínky. Následně platilo vše, na čem jsme se vzájemně domluvili.
Oceňujeme také jeho věcnost při prohlídkách nabízeného domu (předtím jsme měli zkušenost spíše s makléři, kteří neustále odváděli pozornost rádoby vtipnými frázemi nebo aspoň průpovídkami o počasí - což v tomto případě rozhodně neplatilo.)
Na závěr (po ukončení všech jednání a celého obchodu) nám ještě pan Prokop nabídl i pomoc s doporučením na místa a služby v místě nového bydliště, abychom se mohli rychleji zorientovat.

Oceňujeme milý, nevtíravý a ochotný přístup pana Michala Prokopa a zároveň tímto doporučujeme jeho služby. :)

Zobrazit další