Hodnocení

S panem Magadou jsme spolupracovali již vícekrát při pronájmu bytu. Vždy jsme byli maximálně spokojeni. Děkujeme. 

Prodej naší nemovitosti prostřednictvím Mireas proběhl velmi hladce. Pan Magada se nám plně věnoval, jeho práce byla velmi profesionální. Rozhodně bychom ho doporučili. Byli jsme velmi spokojeni.

Maximální spokojenost s profesionálním přístupem paní Šoralové. Budu se těšit na další spoluprácí... Pavel Vaněk

Skvělý přístup paní Šoralové. Byt byl bezproblémově, rychle prodán. Děkujeme..

Velké díky panu Jílkovi za součinnost při koupi nemovitosti. Velice profesionální, proaktivní a velmi milé a lidské jednání. Vřele doporučuji. 

Spolupracoval jsem s panem Pavlem Jílkem při pronájmu nemovitosti a následném prodeji bytu. Chtěl bych i touto cestou poděkovat za profesionální/partnerský přístup. Realitní kancelář Mireas mohu jen doporučit.

Přes RK Mireas (konkrétně makléře Michala Magadu) jsme koupili dům a následně i prodali byt. Naprosto vše od prvního kontaktu, přes prohlídky, právní servis až po asistenci při přepisu energií proběhlo hladce a na úrovni. Pokud budeme někdy řešit další nemovitost, rádi se na RK Mireas obrátíme znovu.

Jednání s p. Magadou zcela seriózní, férové a profesionální. Pan Magada nám pomohl nejen, se sjednáním pronájmu domu se zahradou a bazénem, ale i s pojištěním domu a dalšími věcmi okolo, které byly potřeba zařídit. Děkujeme a moc doporučujeme. Kužílek a Holbojová

Už asi třetí spolupráce s p.Nikolou Šoralovou z MIREAS a opět mohu jen doporučit :-)

Chceme moc poděkovat Nikole Šoralové za rychlý a bezproblémový prodej bytu. Nic nebyl problém, vše řešeno k naší spokojenosti.. Můžeme jen doporučit!

Zobrazit další