Hodnocení

Děkujeme za bezproblémové zprostředkování koupě nemovitosti panu makléři Michalu Prokopovi i za jeho velmi profesionální přístup.

Během celého procesu jsme se setkali vždy s jeho vstřícností neprodleně řešit naše dotazy či případné připomínky. Následně platilo vše, na čem jsme se vzájemně domluvili.
Oceňujeme také jeho věcnost při prohlídkách nabízeného domu (předtím jsme měli zkušenost spíše s makléři, kteří neustále odváděli pozornost rádoby vtipnými frázemi nebo aspoň průpovídkami o počasí - což v tomto případě rozhodně neplatilo.)
Na závěr (po ukončení všech jednání a celého obchodu) nám ještě pan Prokop nabídl i pomoc s doporučením na místa a služby v místě nového bydliště, abychom se mohli rychleji zorientovat.

Oceňujeme milý, nevtíravý a ochotný přístup pana Michala Prokopa a zároveň tímto doporučujeme jeho služby. :)

Výborná znalost místního prostředí, makléřka Eva Berková se přizpůsobí Vaším časovým možnostem ve všech směrech. Celá koupě proběhla ve spokojenosti všech účastněňých stran.

S panem Prokopem jsme byli velice spokojeni. Rychlá, jasná a vstřícná komunikace. Vše proběhlo hladce. Za nás pana Prokopa určitě doporučujeme :)

S RK Mireas mám již několikátou zkušenost a musím velice doporučit .. profesionální jednání a přístup je super .. p.Prokop je člověk na svém místě .. Děkuji

Chtěli bychom velice poděkovat paní Berkové z Mireas reality za její rady, ochotu a celkově pomoc s hledáním nového nájemníka do bytu v našem rodinném domě. U paní Berkové si vážíme toho, že mimo klasické práce realitní makléřky se s námi i radí a skutečně hledá solidní/normální lidi do nájmu, jelikož naším cílem nebyl pouze rychlý pronájem prvnímu zájemci. V případě dalšího pronájmu budeme určitě chtít znovu spolupracovat právě s paní Berkovou.

Paní Berková je profesionál, kterého chcete potkat ve chvíli, kdy naléhavě řešíte svou bytovou situaci. Je milá, vstřícná a ochotná. A já jsem vděčná, že jsem mohla jednat právě s paní Evou, která mé rodině zprostředkovala nový podnájem - více takovýchto makléřů!

Již vícekrát mně pomohli sehnat spolehlivé nájemníky a zařídili i potřebné formality okolo. Nadmíru spokojen jsem byl i se zprostředkováním prodeje nemovitosti. Konkrétní dík patří Kláře Jílkové.

Chtěla bych velice poděkovat panu Jílkovi z Mireas za skvělý servis. Rychle sestavil kvalitní inzerát a našel také super nájemníka do mého bytu. Moc děkuji za spolupráci a určitě se ještě vrátím :). Doporučuji všemi deseti. Ušetříte spoustu času a nervů.

S panem inženýrem Jílkem jsem měla velice dobrou zkušenost. Moc milé a příjemné vystupování. Výborná komunikace. Neměl problém vyhovět a přizpůsobit se mým požadavkům. Vřele doporučuji.

Velké díky paní Ing. Jílkové za pomoc s prodejem bytu. Dokonalá práce od začátku do konce. Vstřícné, spolehlivé, ochotné, empatické jednání a skvělá komunikace. Paní Jílková je férová makléřka, která působí profesionálně a příjemně. Rád bych vyzdvihl rychlost při prodeji, od podpisu rezervační smlouvy až po předání bytu. Moc doporučuji, maximální spokojenost!

Zobrazit další