Služby

Dopřejte si realitní servis all inclusive aneb Proč se vydat na cestu s Mireasem

Služby

Možná byste čekali, že teď začneme pět oslavné ódy na perfektní a dokonalou realitní kancelář Mireas. Možná byste čekali, že se začneme vychvalovat až do nebes. Že budeme vyprávět příběh o tom, jak jsme se s ostatními vydali na plavbu za Tichý oceán, abychom se připojili k silným partnerům z daleké Ameriky a nabídli vám tak ty nejlepší a nejprestižnější služby. Dokonalé sliby se čtou hezky, ale o to hůř se plní. My se proto samochválou ani sliby ohánět nebudeme. Řekneme vám, jak to u nás chodí doopravdy. Jsme JINÍ a jsme na to patřičně hrdí. Přečtěte si, proč svěřit prodej nemovitosti Mireasu.

Několik věcí, které děláme jinak:

  • Prodáváme tam, kde bydlíme. Nenabíráme stovky nemovitostí po celé republice, zaměřujeme se pouze na lokality, které dobře známe. Specializujeme se na prodej a koupi nemovitostí výhradně lokálně, ve Středních Čechách.
  • Jsme sami sebou. Nestavíme svou pověst na jménech zahraničních realitních gigantů. Dobré jméno budujeme na pozitivních referencích od spokojených klientů., které nikdy nenecháváme čekat.
  • Známe cenu své práce. Veškeré ceny uvádíme včetně provize a kompletních realitních služeb. Nezatajujeme další skryté poplatky, s klientem jednáme vždy férově a narovinu. Stanovujeme zcela reálnou cenu nemovitosti, nepodceňujeme ani nepřeceňujeme.

 

A co pro Vás rádi zajistíme?

Prodej nemovitostí

Jsme realitka s dobrou pověstí.

Dobré jméno budujeme na pozitivních referencích od spokojených klientů (proklik na reference). Veškeré ceny uvádíme včetně provize a kompletního právního servisu. O klienta se v průběhu procesu prodeje aktivně staráme a naše práce končí u společného předání nemovitosti. Stanovujeme zcela reálnou cenu nemovitosti, nepodceňujeme ani nepřeceňujeme.

Pronájem nemovitostí

Majitelé nemovitostí na naší práci oceňují, že se nemusí o nic starat a že je to nic nestojí.

Zainzerujeme, vybereme vhodné nájemce (ať už za přítomnosti majitele nebo sami), připravíme smlouvu a pomůžeme s předáním bytu (opis stavu měřidel, případný přepis energií). Máme letité zkušenosti, jak vybírat vhodné nájemce. Známe místní trh a víme, jak vhodně nastavit cenu.

Správa pronajaté nemovitosti

Nechcete se starat o svou nemovitost, kterou pronajímáte? - Najměte si nás!

Nemáte čas nebo chuť řešit věci se svými nájemci? Pohlídáme, aby bylo vše smluvně stále v pořádku (aktuálnost smluv, prodlužování a ukončování smluv). Spočítáme vám roční vyúčtování nebo vyúčtování při ukončení nájmu. Vaši nemovitost za vás zkontrolujeme. Budeme hlídat, aby platby chodily včas na váš účet. Je to pro vás zajímavé? - Zeptejte se na detaily, službu vám naceníme na míru.

Ocenění nemovitostí

Potřebujete ocenit nemovitost? Pro účely dědictví nebo pro vyrovnání mezi stávajícími vlastníky?

Naše mnohaleté zkušenosti a oceňovací systémy vám přinesou ocenění, které je pro daný účel třeba ... se všemi náležitostmi, které je nutné dodržet. Nemovitost vždy potřebujeme vidět, aby bylo ocenění co nejpřesnější.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
fullname: email:

Makléř měsíce

Michal Prokop

Spolupracujte se mnou
Makléř měsíce