O mně

Michal Magada vystudoval oceňování nemovitostí a od ukončení studia působil 20 let v oblasti bankovnictví. Ke své bankovní praxi se rozhodl přidat ještě další zkušenosti a tak od roku 2016 začal využívát svého obchodního talentu jako makléř Mireas Reality. Kromě prodeje nemovitostí Michal svým klientům zařídil zajímavé nájemníky jako například zubní a kožní ordinaci, dentální hygienu, květinářství, starožitnictví nebo advokátní kancelář. Díky svému vzdělání zpracovává také odhady pro dědická řízení, dokáže ale řešit i exekuce a insolvence.  
Jeho slušné vystupovaní a znalosti z něj dělají profesionála ve svém oboru.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce srpen 2022

Reference

15.03.2023
Kristýna Reisingerová

Spolupráce s realitní kanceláří Mireas byla moje první zkušenost s realitkou. Pan Magada nám pomohl zprostředkovat pronájem. Velmi milý, vstřícný a lidský přístup už od prvního telefonátu. Děkujeme za ochotu, trpělivost a pomoc při našich požadavcích. Určitě doporučuji!

15.03.2023
Vasyl Karpenko

Chci Vám doporučit realitní kancelář Mireas a poděkovat panu Magadovi za spolehlivost, rychlost, vstřícnost a velmi profesionální přístup, za pomoc při řešení všech záležitostí. Děkuji!

06.02.2023
Ela Zourková

Realitní kancelář Mireas mohu určitě doporučit.Moc děkuji panu Magadovi za spolehlivost ,rychlost, vstřícnost a velmi profesionální přístup. Děkuji a doporučuji.

03.01.2023
Kateřina Poustková

Realitní kancelář Mireas mohu jedině doporučit. Sháněla jsem byt k pronájmu ihned k nastěhování, kam by mohl i můj čtyřnohý parťák, což je v dnešní době nadlidský úkol (pokud vlastníte Dalmatina jako ja). Pan Magada ale vyhověl veškerým mým požadavkům. Ještě jednou moc děkuji!! Spokojená nájemkyně.

18.11.2022
Adam Theissig

Vřele doporučuji společnost Mireas a pana Magadu. Jsem velice spokojený :) Děkuji.

17.10.2022
Anežka Tůmová

S realitní kanceláří, a hlavně panem Magadou, jsme byli velmi spokojeni. Je to človek na svém místě, velmi vstřícný, lidský a jako bonus má velmi vřelý vztah k dětem. Jen díky tomu celý proces a prohlídky naše ratolesti zvládly na výbornou. Dokázal poradit často i v technických záležitostech, pomohl nám sehnat i dodavatele, když jsme potřebovali. Doporučujeme a děkujeme. Panu Magadovi a realitní kanceláři přejeme mnoho zdaru a spokojených zákazníku. Lagodičovi

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
lname: phone: email: