O mně

Michal Magada vystudoval oceňování nemovitostí a od ukončení studia působil 20 let v oblasti bankovnictví. Ke své bankovní praxi se rozhodl přidat ještě další zkušenosti a tak od roku 2016 začal využívát svého obchodního talentu jako makléř Mireas Reality. Kromě prodeje nemovitostí Michal svým klientům zařídil zajímavé nájemníky jako například zubní a kožní ordinaci, dentální hygienu, květinářství, starožitnictví nebo advokátní kancelář. Díky svému vzdělání zpracovává také odhady pro dědická řízení, dokáže ale řešit i exekuce a insolvence.  
Jeho slušné vystupovaní a znalosti z něj dělají profesionála ve svém oboru.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce srpen 2022

Reference

18.11.2022
Adam Theissig

Vřele doporučuji společnost Mireas a pana Magadu. Jsem velice spokojený :) Děkuji.

17.10.2022
Anežka Tůmová

S realitní kanceláří, a hlavně panem Magadou, jsme byli velmi spokojeni. Je to človek na svém místě, velmi vstřícný, lidský a jako bonus má velmi vřelý vztah k dětem. Jen díky tomu celý proces a prohlídky naše ratolesti zvládly na výbornou. Dokázal poradit často i v technických záležitostech, pomohl nám sehnat i dodavatele, když jsme potřebovali. Doporučujeme a děkujeme. Panu Magadovi a realitní kanceláři přejeme mnoho zdaru a spokojených zákazníku. Lagodičovi

26.09.2022
Nicolle Slavík

Velice doporučuji firmu Mireas s.r.o. a pana Michala Magadu. Vše proběhlo s nadstardantní rychlostí, příjemností a oboustranné dohodě. Pokud budu prodávat nemovitost, obrátím se na pana makléře. Děkuji :)

23.09.2022
Katerina Bernáthová

Rádi bychom poděkovali p.Magadovi za vynikající kvalitu služeb jak po stránce odborné, tak i lidské. Byli jsme moc spokojeni a můžeme vřele doporučit!

14.09.2022
Karolína Pávová

Naprostá spokojenost se společností Mireas a hlavně s panem Magadou - rychlé, vstřícné jednání, osobní, řekla bych až nadstandardní přístup. Setkala jsem se s několika makléři z různých společností, ale pan Magada byl jednoznačně nejlepší. Vřele doporučujeme!

14.09.2022
Petr Hodboď

Dvěma slovy - profesionální servis. Pokud bych měl použít více slov, pak spolehlivost, přesnost, ochota, dochvilnost, vstřícnost. Takové jsou naše zkušenosti s Michalem Magadou a jeho prací.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
fname: email: lname: fullname: