O mně

Michal Magada vystudoval oceňování nemovitostí a od ukončení studia působil 20 let v oblasti bankovnictví. Ke své bankovní praxi se rozhodl přidat ještě další zkušenosti a tak od roku 2016 začal využívát svého obchodního talentu jako makléř Mireas Reality. Kromě prodeje nemovitostí Michal svým klientům zařídil zajímavé nájemníky jako například zubní a kožní ordinaci, dentální hygienu, květinářství, starožitnictví nebo advokátní kancelář. Díky svému vzdělání zpracovává také odhady pro dědická řízení, dokáže ale řešit i exekuce a insolvence.  
Jeho slušné vystupovaní a znalosti z něj dělají profesionála ve svém oboru.

Reference

11.03.2020
Tom Kadeřábek

Již delší dobu spolupracuji s panem Michalem Magadou. Spolupráci si nemůžu vynachválit a určitě jí všem doporučuji. Michal je spolehlivý profesionál, kterému jde o spokojenost jak prodávajícího/pronajímatele, tak i kupujícího/nájemníka. Nad každým z jednotlivých případů přemýšlí tak, aby dopadl co nejlépe a není to jen o tom, že udělá rychlý obchod. Jednání jsou příjemná, bezproblémová a korektní. Michalovi se dá stoprocentně důvěřovat.

03.03.2020
Iryna Kovalchyk

Jsem velice spokojená se službou od Mireas reality. Obzvlášť panem realitním makléřem Michalem Magadou. Práci mohu jen pochválit. Vstřícné jednání, komunikace, osobní přístup, dodržené termíny, prostě práce na špičkové úrovni. Ještě jednou Vám moc děkuji M.M a všem Vás doporučuji. Opravdu nebudete s výběrem realitky zklamání.

03.03.2020
Lukáš Kaňok a Jitka Kaňoková

Perfektní spolupráce! Michal Magada je velmi zkušený a ochotný, ale hlavně normální! Prodej pozemku byl téměř okamžitý a to nejen prodej jako takový, ale i příprava ze strany realitky. Vše ostatní (museli jsme dělat 2 kroky na katastru..) trvalo docela dlouho a jsem moc rád, že jsem se na Michala spolehl a nechal to na něm. VELMI DOPORUČUJI !!

27.02.2020
Michal Dolejší

Se službami Mireas reality jsem byl velice spokojen. Prodej mé nemovitosti realizoval pan Michal Magada, který byl vždy velmi profesionální, ochotný a vstřícný. Služby této realitní kanceláře určitě doporučuji a sám je zanedlouho opět využiji.

30.10.2019
Jaroslav Matouš

Máme velice dobré zkušenosti s panem Magadou, velice profesionální přístup, poradí, prověří, jsme nadmíru spokojeni a můžeme jen doporučit.

25.10.2019
Zdeněk Vojta

Příjemné jednání a žádné zbytečné prodlužování které znám od jiných makléřů. Ještě v den telefonátu proběhla prohlídka nemovitosti, pro mě jakožto zákazníka velmi slušná provize RK, do dvou dnů dorazila na email smlouva s výbornými podmínkami. Během pád dní jsem měl klíče v ruce a mohl jsem se stěhovat. Lépe to snad ani udělat nešlo. Makléř Michal Magada. Vřele doporučuji. Děkuji.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
fname: email: