O mně

Michal Magada vystudoval oceňování nemovitostí a od ukončení studia působil 20 let v oblasti bankovnictví. Ke své bankovní praxi se rozhodl přidat ještě další zkušenosti a tak od roku 2016 začal využívát svého obchodního talentu jako makléř Mireas Reality. Kromě prodeje nemovitostí Michal svým klientům zařídil zajímavé nájemníky jako například zubní a kožní ordinaci, dentální hygienu, květinářství, starožitnictví nebo advokátní kancelář. Díky svému vzdělání zpracovává také odhady pro dědická řízení, dokáže ale řešit i exekuce a insolvence.  
Jeho slušné vystupovaní a znalosti z něj dělají profesionála ve svém oboru.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce srpen 2022

Reference

10.11.2023
Kateřina Mlázovská

Pan Magada nás provedl koupí nemovitosti. Svoji roli mediátora mezi všemi stranami zvládl na výbornou. To, že čtěte tento text, znamená, že jste objevili realitní kancelář Mireas a s ní i řadu exkluzivních nabídek. Realitku doporučujeme.

10.11.2023
Tom Kadeřábek

S Panem Magadou spolupracuji již několik let, ať už na pronájmu nebo prodeji nemovitostí. Vždy jsem byl maximálně spokojen a jeho služby plně doporučuji. Profesionál s lidským přístupem.

27.10.2023
Kateřina Urbánková

Velmi děkuji panu Magadovi za profesionální pomoc s rekonstrukcí a pronájmem bytu. Má kolem sebe tým schopných a zodpovědných řemeslníků a to je v dnešní době "k nezaplacení". Navíc mu nikdy nechybí empatie a úsměv na tváři. Mohli jsme se na něj ve všem plně spolehnout.

16.10.2023
Elena Adyei

Mireas realitku vřele doporučuji! Nemohu dostatečně ocenit práci pana Michala Magady. Díky jeho vynikajícímu profesionálnímu přístupu jsem získala svůj první byt, a to i přes mé omezené zkušenosti v této oblasti. Celý proces probíhal nesmírně hladce a to právě díky jeho vedení a neocenitelným radám. Dokázal udržet klid a ochotně mi vysvětloval každý krok. Při mém odjezdu mimo ČR uprostřed procesu se spojil s potřebnými stranami a zařídil, aby bylo vše jak má. Mám nyní skvělé místo, které mohu nazvat domovem. Děkuji Vám!

16.10.2023
Libor Němec

Chtěl bych poděkovat realitní kanceláři Mireas konkrétně panu Magadovi za perfekní profesionální přístup při prodeji a následnému nákupu nemovitosti. Poradí, vysvětlí, pomůže,...vřele doporučuji

15.09.2023
Iveta Tomášková

S panem Magadou jsme spolupracovali již vícekrát při pronájmu bytu. Vždy jsme byli maximálně spokojeni. Děkujeme.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
phone: fname: email: