O mně

Michal Magada vystudoval oceňování nemovitostí a od ukončení studia působil 20 let v oblasti bankovnictví. Ke své bankovní praxi se rozhodl přidat ještě další zkušenosti a tak od roku 2016 začal využívát svého obchodního talentu jako makléř Mireas Reality. Kromě prodeje nemovitostí Michal svým klientům zařídil zajímavé nájemníky jako například zubní a kožní ordinaci, dentální hygienu, květinářství, starožitnictví nebo advokátní kancelář. Díky svému vzdělání zpracovává také odhady pro dědická řízení, dokáže ale řešit i exekuce a insolvence.  
Jeho slušné vystupovaní a znalosti z něj dělají profesionála ve svém oboru.

Reference

02.05.2022
Lucie Hubáčková

Děkuji real.kancelaři Mireas,především vstřícnému,ochotnému p.Magadovi,který nám zprostředkoval prodej vysněného domku v Ratajích. Vše proběhlo v pořádku,bez komplikací a hlavně rychle. Velká spokojejenost. Doporučuji. L.H.

02.05.2022
Lenka Ajmová

Se službami společnosti Mireas jsem byla opět spokojená. Před pronájmem bytu bylo nutné byt vymalovat a provést drobné opravy, což nebylo v mých silách. Realitní makléř pan Michal Magada toto všechno ve velice krátkém čase zajistil a následným pronájmem to dotáhnul do zdárného konce:) Vřele doporučuji.

09.04.2022
Marie Sladká

Děkujeme za zprostředkování obchodu. Realitní makléř pan Magada je muž na svém místě. Profík, který ví co a jak dělá! Zároveň není komisní, ale naopak lidsky příjemný, takže s přehledem zvládne nenásilně vyřešit i ne úplně příjemný problém. Každopádně, díky svým zkušenostem, pečlivosti, píli, svým přístupem a svojí péčí o zákazníky, dokáže obchod dotáhnout do zdárného konce:-)

09.04.2022
Josef Drahokoupil

"Mireas reality"- spokojenost! Měli jsme příležitost po dvakráte jednat se společností prostřednictvím p.Magady. Jsme naprosto spokojeni se vstřícným a seriózním přístupem. Manželé Drahokoupilovi

14.03.2022
Petr Kutifel

Jednání s makléřem bylo perfektní.

14.03.2022
Dita Kubešová

Perfektní, řekla bych až nadstandatrní služby. Velmi profesionální a lidský přístup. Prodej nemovitosti od A do Z, pan Magada zařídil naprosto vše. Tímto mu velmi děkuji a budu vřele doporučovat.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
fname: