O mně

Filip Šoral pracuje pro společnost Mireas s.r.o. od roku 2019. Po třech zkušebních měsících jsme věděli my i Filip, že si plácneme a stal se plnohodnotným členem týmu. Jeho posláním ve firmě Mireas být skvělým realitním makléřem a též pomoc firmě i kolegům držet krok v prezentaci nemovitostí, hlavně z hlediska využívání nových technologií jako jsou například 3D Scany, drony a video prohlídky.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce mon-0

Několik otázek

Co Vás vedlo k tomu stát se realitním makléřem?

Chtěl jsem vyzkoušet něco nového a realitní činnost mi byla blízká z mnoha důvodů.

Jakou důležitou vlastnost by podle Vás měl makléř mít?

Makléř by se neměl bát řešit problémy, ne každý případ je bez problému, a tak se jim člověk nevyhne.

Jaké je Vaše profesní krédo?

Všechno je prodejný, za tu správnou cenu.

Co máte na své práce nejraději?

Mám rád výzvy a rád objevuji nové věci, proto mě vždycky těší když někdo přijde s případem který je něčím zvláštní a unikátní.

Hodnocení

06.02.2023
Jan Flener

Filip Šoral pro nás zajišťuje pronájem bytů v BD v Milovicích a jsme s jeho službami velice spokojeni. Při prohlídkách a následných záležitostech týkající se uzavření nájemním smluv se chová profesionálně, vše má vždy připraveno, budoucím nájemníkům vše vysvětlí a odpoví na všechny jejich dotazy.

06.02.2023
Zdeněk David

Rád bych poděkoval panu Filipu Šoralovi za jeho spolehlivost, vstřícnost a spolupráci při pronájmu bytu; Velmi doporučuji tuto RK.

10.11.2022
Petra Ledvinová

Za mě opravdu velká spokojenost s panem Karlem a Filipem Šoralem. Jsou to snad nej realitní makléři co znám a můžu všem jen vřele doporučit. Milé chování, rychlé a spolehlivé jednání a hlavně se přímo trefili do mých požadavků. Jsem s výběrem bytu maximálně spokojená. Patří Vám ještě jednou obrovské DÍKY za vše!!!

14.08.2016
Adriana Satmari

Moc děkuji celé společnosti Mireas a výslovně Filipu Šoralovi. Komunikace vždy na jedničku, vyšel mi ve všem vstříc a prodej bytu proběhl na jedničku. Ještě jednou moc děkuji.

14.10.2013
Miloš Malec

Realitní kancelář Mireas mě zařídila pronájem bytu v Milovicích. Oceňuji vstřícné a vytrvalé jednání pana Filipa Šorala. Pan Šoral nejen se zájemci dohodl vše potřebné, ale také mě pomohl sehnat řemeslníky, kteří v bytě provedli nutné opravy. Času bylo málo, nájemníci se potřebovali nastěhovat v krátké době. Vše se nakonec podařilo stihnout. Děkuji!”

01.11.2012
Robin Böhm

Chtěl bych poděkovat realitní kanceláři MIREAS, konkrétně panu Filipovi Šoralovi. Velmi profesionální přístup. Vše vyřízeno bez jediného problému a také cením rychlost. Určitě doporučuji!

Fotogalerie

Kontaktní formulář

*
*
fullname: fname: