O mně

Nezaměnitelné charisma, vstřícnost a ochota pomáhat druhým. Tři klíčové vlastnosti, díky kterým se Lucie stala žádanou realitní profesionálkou a nepostradatelnou součástí našeho makléřského týmu. Zákazníci vědí, že se na její přesný úsudek mohou vždy spolehnout. Čestné jednání a schopnost trpělivě naslouchat vévodí jejímu makléřskému stylu. Lucie si důvěru svých klientů získá pro svůj přirozený upřímný a naprosto lidský přístup.

„Od zákazníků často slýchám zajímavé příběhy o nadpřirozených schopnostech některých makléřů. Jako že našli kupce na byt okamžitě. A to ho ještě ani neviděli. Když se někoho snažíte okatě obalamutit, tak to přece zaručeně pozná. To vážně není můj styl. Se svými klienty jednám vždy upřímně a narovinu. Mou snahu mi vždy oplatí stejnou mincí, a to mě na mé práci baví ze všeho nejvíc. V praxi se mi osvědčilo jednoduché, byť velmi motivující krédo:‚Všechno jde, když se chce.‘ Někdy je to sice pěkná dřina, ale rozhodně to stojí za to.“ prozrazuje Lucie něco ze své makléřské alchymie.

Několik otázek

Kde a v jakém typu nemovitosti bydlíte?

„Bydlím v rodinném domě v Lysé nad Labem.“

Nejdůležitější vlastnosti realitního makléře?

„Empatie, spolehlivost, flexibilita.“

Jaké máte vzdělání?

„Vystudovala jsem obchodní akademii.“

Reference

19.04.2023
Lucie Burianová

Moc děkuji za zastupování touto RK. Především paní Svobodové, kterou jsem oslovila již poněkolikáté, protože ať se jedná o koupi, prodej nebo pronájem nemovitosti, nemusela jsem se o nic starat. Vše zařídila, zajistila, vykomunikovala. Za mě všech 5 P.

24.03.2023
Aleš Zima

Realitní služby této kanceláře mohu jen doporučit. Profesionální a seriózní přístup. Osobní zkušenost s makléřkou Lucii Svobodovou - člověk na svém místě. Za mě naprostá spokojenost.

24.03.2023
Dominika Mikolášová

S koupí bytu mi pomáhala paní Svobodová a jsem naprosto spokojena. Profesionální, ale zároveň lidský přístup, kdy paní Svobodová zařídila naprosto vše a já se o nic nemusela starat. Perfektní služba, mohu jen doporučit.

28.11.2022
Kateřina Křepelová

Paní Svobodová je velice profesionální, ale zároveň má v sobě i takovou hezkou stránku lidskosti. Nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem z oboru realit. Mohu jen doporučit. A jsem ráda, že zrovna Mireas reality nám pomohlo najít nový domov.

22.11.2022
Škuthanovi

Děkujeme paní Lucii Svobodové za profesionální a vstřícné jednání. V každé situaci najde rychlé řešení a proto spolupráci můžeme jen doporučit. Určitě se na ni příště znovu obrátíme. Škuthanovi z Lysé nad Labem :-)

22.11.2022
Martin Bošina

Chtěl bych touto cestou poděkovat realitní kancelář Mireas, jmenovitě paní Lucii Svobodové, která mi zprostředkovala pronájem bytu. O vše se kompletně postarala a zařídila, opravdu profesionál a hlavně člověk na svém místě a jako bonus je stále usměvavá a pozitivně naladěná. Můžu jen doporučit, ještě jednou děkuji. Martin B.

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
lname: phone: