O mně

Nezaměnitelné charisma, vstřícnost a ochota pomáhat druhým. Tři klíčové vlastnosti, díky kterým se Lucie stala žádanou realitní profesionálkou a nepostradatelnou součástí našeho makléřského týmu. Zákazníci vědí, že se na její přesný úsudek mohou vždy spolehnout. Čestné jednání a schopnost trpělivě naslouchat vévodí jejímu makléřskému stylu. Lucie si důvěru svých klientů získá pro svůj přirozený upřímný a naprosto lidský přístup.

„Od zákazníků často slýchám zajímavé příběhy o nadpřirozených schopnostech některých makléřů. Jako že našli kupce na byt okamžitě. A to ho ještě ani neviděli. Když se někoho snažíte okatě obalamutit, tak to přece zaručeně pozná. To vážně není můj styl. Se svými klienty jednám vždy upřímně a narovinu. Mou snahu mi vždy oplatí stejnou mincí, a to mě na mé práci baví ze všeho nejvíc. V praxi se mi osvědčilo jednoduché, byť velmi motivující krédo:‚Všechno jde, když se chce.‘ Někdy je to sice pěkná dřina, ale rozhodně to stojí za to.“ prozrazuje Lucie něco ze své makléřské alchymie.

Několik otázek

Kde a v jakém typu nemovitosti bydlíte?

„Bydlím v rodinném domě v Lysé nad Labem.“

Nejdůležitější vlastnosti realitního makléře?

„Empatie, spolehlivost, flexibilita.“

Jaké máte vzdělání?

„Vystudovala jsem obchodní akademii.“

Hodnocení

10.04.2024
Martin Kašpárek

Mohu jen a jen kladně hodnotit přístup pí makléřky Lucie Svobodové při pronájmu našeho nového bytu. Oceňuji jak její bezchybnou profesionalitu, tak usměvavý lidský přístup. Vřele všem doporučuji.

10.04.2024
Martina Chramostová

Jsem velice spokojená s Paní Lucií Svobodovou. Má velice profesionální přístup, vyhoví a se vším pomůže.

09.10.2023
Svitlana Danilets

Chtěla bych vyjádřit své nejhlubší poděkování Lucii Svobodové za práci, kterou odvedla s naší koupí bytu, vše s ní bylo rychlé a zorganizované na nejvyšší úrovni, doporučuji všem, kteří plánují koupi nebo pronájem, osobě kdo zná její práci. Lucie moc děkujeme z naší rodiny, náš sen se díky vám splnil!

09.10.2023
Andrea Klepáčová

Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit. Od začátku do konce profesionální, přesto milý a přátelský přístup. Vstřícná, ochotná makléřka p.Svobodová nám odpověděla na všechny otázky, vysvětlila, poradila, zařídila. Nelituji, že jsme oslovili právě tuto kancelář.

19.04.2023
Lucie Burianová

Moc děkuji za zastupování touto RK. Především paní Svobodové, kterou jsem oslovila již poněkolikáté, protože ať se jedná o koupi, prodej nebo pronájem nemovitosti, nemusela jsem se o nic starat. Vše zařídila, zajistila, vykomunikovala. Za mě všech 5 P.

24.03.2023
Aleš Zima

Realitní služby této kanceláře mohu jen doporučit. Profesionální a seriózní přístup. Osobní zkušenost s makléřkou Lucii Svobodovou - člověk na svém místě. Za mě naprostá spokojenost.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
email: