O mně

Nezaměnitelné charisma, vstřícnost a ochota pomáhat druhým. Tři klíčové vlastnosti, díky kterým se Lucie stala žádanou realitní profesionálkou a nepostradatelnou součástí našeho makléřského týmu. Zákazníci vědí, že se na její přesný úsudek mohou vždy spolehnout. Čestné jednání a schopnost trpělivě naslouchat vévodí jejímu makléřskému stylu. Lucie si důvěru svých klientů získá pro svůj přirozený upřímný a naprosto lidský přístup.

„Od zákazníků často slýchám zajímavé příběhy o nadpřirozených schopnostech některých makléřů. Jako že našli kupce na byt okamžitě. A to ho ještě ani neviděli. Když se někoho snažíte okatě obalamutit, tak to přece zaručeně pozná. To vážně není můj styl. Se svými klienty jednám vždy upřímně a narovinu. Mou snahu mi vždy oplatí stejnou mincí, a to mě na mé práci baví ze všeho nejvíc. V praxi se mi osvědčilo jednoduché, byť velmi motivující krédo:‚Všechno jde, když se chce.‘ Někdy je to sice pěkná dřina, ale rozhodně to stojí za to.“ prozrazuje Lucie něco ze své makléřské alchymie.

Několik otázek

Kde a v jakém typu nemovitosti bydlíte?

„Bydlím v rodinném domě v Lysé nad Labem.“

Nejdůležitější vlastnosti realitního makléře?

„Empatie, spolehlivost, flexibilita.“

Jaké máte vzdělání?

„Vystudovala jsem obchodní akademii.“

Reference

28.11.2022
Kateřina Křepelová

Paní Svobodová je velice profesionální, ale zároveň má v sobě i takovou hezkou stránku lidskosti. Nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem z oboru realit. Mohu jen doporučit. A jsem ráda, že zrovna Mireas reality nám pomohlo najít nový domov.

22.11.2022
Škuthanovi

Děkujeme paní Lucii Svobodové za profesionální a vstřícné jednání. V každé situaci najde rychlé řešení a proto spolupráci můžeme jen doporučit. Určitě se na ni příště znovu obrátíme. Škuthanovi z Lysé nad Labem :-)

22.11.2022
Martin Bošina

Chtěl bych touto cestou poděkovat realitní kancelář Mireas, jmenovitě paní Lucii Svobodové, která mi zprostředkovala pronájem bytu. O vše se kompletně postarala a zařídila, opravdu profesionál a hlavně člověk na svém místě a jako bonus je stále usměvavá a pozitivně naladěná. Můžu jen doporučit, ještě jednou děkuji. Martin B.

18.07.2022
Ctirad Chadima

Spolupracoval jsem s makléřem Lucií Svobodovou a vše proběhlo hladce, profesionálně, rychle a navíc také velmi příjemně, protože se jedná o velice usměvavou a příjemnou makléřku. Mohu jen doporučit, prodeji a celé organizaci se věnuje s maximálním nasazením. Ctirad Chadima

18.07.2022
Luboš Kičmer

Spolupráci s realitní kanceláří MIREAS jsme navázali v dobré výře, že má lépe zmapován trh s byty v naší oblasti Lysá nad Labem. Toto se nejen potvrdilo, ale jejich profesionální a hlavně milý, lidský přístup byl nad očekávání. Rychle sehnali kupce našeho bytu, snažili se mě vyhovět s načasováním plateb, zajistili vytvoření smlouvy a vstřícnost jednání byla vždy přítomná v každém kontaktu. Ostatní, hlavně velké realitky se s tím nedají vůbec srovnávat. Potřebovali jsme hlavně, aby nás budoucí kupec nechal pár měsíců v podnájmu, než se přestěhujeme do nedokončeného nového bytu. Jsme opravdu moc vděčni. Bez nich bychom to nezvládli. Děkujeme. Kičmerovi

10.06.2022
Irena Zvěřinová

Děkuji realitní kanceláři Mireas a především paní Svobodové Lucii za profesionální přístup a veškeré zpracování dokladů. Vše proběhlo bez problémů. Ještě jednou děkuji.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
lname: fullname: email: