O mně

Nezaměnitelné charisma, vstřícnost a ochota pomáhat druhým. Tři klíčové vlastnosti, díky kterým se Lucie stala žádanou realitní profesionálkou a nepostradatelnou součástí našeho makléřského týmu. Zákazníci vědí, že se na její přesný úsudek mohou vždy spolehnout. Čestné jednání a schopnost trpělivě naslouchat vévodí jejímu makléřskému stylu. Lucie si důvěru svých klientů získá pro svůj přirozený upřímný a naprosto lidský přístup.

„Od zákazníků často slýchám zajímavé příběhy o nadpřirozených schopnostech některých makléřů. Jako že našli kupce na byt okamžitě. A to ho ještě ani neviděli. Když se někoho snažíte okatě obalamutit, tak to přece zaručeně pozná. To vážně není můj styl. Se svými klienty jednám vždy upřímně a narovinu. Mou snahu mi vždy oplatí stejnou mincí, a to mě na mé práci baví ze všeho nejvíc. V praxi se mi osvědčilo jednoduché, byť velmi motivující krédo:‚Všechno jde, když se chce.‘ Někdy je to sice pěkná dřina, ale rozhodně to stojí za to.“ prozrazuje Lucie něco ze své makléřské alchymie.

Několik otázek

Kde a v jakém typu nemovitosti bydlíte?

„Bydlím v rodinném domě v Lysé nad Labem.“

Nejdůležitější vlastnosti realitního makléře?

„Empatie, spolehlivost, flexibilita.“

Jaké máte vzdělání?

„Vystudovala jsem obchodní akademii.“

Reference

06.03.2020
Eva Kubešová

Koupě domu s realitkou Mireas, mohu doporučit, vše proběhlo korektně. Paní Svobodová je velmi příjemná a ochotná.

09.05.2019
Petra Chramostová

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Lucii Svobodové a panu Michalu Magadovi za pomoc při koupi nemovitosti. Zejména bych chtěla ocenit jejich profesionalitu, preciznost a lidský přístup. Kdykoliv jsme potřebovali pomoc nebo poradit makleři nám byli vždy k dispozici. Díky jejich neocenitelné pomoci proběhlo vše k naší velké spokojenosti. Vřele doporučuji.

10.11.2018
Jaroslava Mozgová

Paní Lucie Svobodová je velmi milá a příjemná, řešili jsme spolu pronájem i prodej, vše super a na 1*. Velmi ráda doporučuji.

10.09.2015
Lucie Burianová

S RK Mireas, konkrétně s paní Lucií Svobodovou jsem maximálně spokojená. Profesionalita, vysoká kvalita, vstřícnost, rychlost. Vřele doporučuji

07.06.2015
Milena Kuklínková

Děkuji paní Lucii Svobodové, která mi pomohla s pronájmem bytu. Je to již moje třetí zkušenost s touto realitní kanceláří a vždy jsem byla naprosto spokojená. Ať už se jednalo o koupi nebo pronájem bytu, vše vždy proběhlo hladce a bez problémů.

24.07.2014
Jan Kubík

S paní Svobodovou maximální spokojenost. Musím vyzdvihnout zejména její férové jednání, maximální nasazení, obětavost, ochotu, vždy dobrou náladu a pozitivní myšlení. Je to typ člověka, co hledá způsoby jak věci řešit. Velmi nám pomohla. Po zkušenostech, kde nás v jiných realitkách chtěli spíše okrást než něco prodat to byla velmi příjemná zkušenost. I prodávající byli skvělí. Za mě rozhodně ano. Poctivějšího realiťáka ani nelze najít. Vážíme si Vaší práce a ještě jednou děkujeme za pomoc a důvěru. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
lname: fname: