Záludné otázky na makléře - Eva Benešová

Na "záludné otázky“ bude dnes odpovídat Eva Benešová. Další z makléřů, kteří v Mireasu působí dlouhé roky (8+ let). Čtěte více o Evě níže.

Prosíme Evu, aby se představila. :-)

Loni na podzim to bylo 8 let, co jsem měla to štěstí a jsem součástí Mireasu. K této práci mě přivedl můj kamarád/ kolega Michal Prokop ... to byl snad jeho nejlepší nápad v životě 😊. 
A na úvod nějaká pikantnost o mě... jsem velmi hlučná, hlavně když telefonuju jsem slyšet na kilometry daleko a prý mluvím hodně rychle jako kulomet.
 

Proč, Evo, děláš makléřku? Co Tě na tom baví?

Mám pocit, že jsem se pro tuhle práci narodila. Neskutečně mě moje práce baví a naplňuje. Baví mě ta rozmanitost, poznávání zajímavých lidí, neustálé sebevzdělávání a to, že se mnou lidi sdílí svoje životní příběhy.

Baví mě hlavně naše "rodina" v Mireasu. Myslím, že to je základ všeho.
 

Co je výzvou na práci makléře?

Každý den dobře rozvrhnout čas a být připravený ... čas je hodně drahocenný.
Výzvou je hlavně dělat svou práci stále výborně a snažit se být každý den lepší a lepší.
 

Co bys chtěla změnit na realitním trhu?

Aby všichni realitní makléři dělali svou práci pořádně.
 

Jak vypadá Tvůj běžný pracovní den?

Ráno začíná vždy v kanceláři a hlavně s kávou, bez toho nežiju 😊. Kontrola emailů, příprava na celý den ... schůzky, prohlídky, podklady na úřady. Každý den je ale jiný. Některé dny jsem spíše na cestách, jiné trávím v kanceláři u administrativy. Určitě ale nezapomínáme jíst, snažíme se u nás ve firmě dodržovat společné obědy, což je skvělý.
 

Kde jsi byla naposled na dovolené?

Řecko, Kréta. Ale od doby, co mám dítě bych tomu tedy DOVOLENÁ moc neříkala 😊.
 

Která osobnost Tě nejvíc inspiruje?

Nikdo konkrétní. Mě nejvíc inspirují blízcí lidé kolem mě …
 

Jak vidíš svojí budoucnost za 5 let?

Uf, záludná otázka. No doufám, že budu stále tam, kde jsem (místem) … ale ráda bych byla bohatší na zkušenosti, vědomosti. Přála bych si mít kolem sebe stále ty správné lidi, které mám ráda a oni mají rádi mě. Budu si užívat život se svou rodinou, přáteli, kolegy. Dělat věci, které mám ráda a ukazovat svět (život) svojí dceři.


Děkujeme Evě za odpovědi. Pokud na ní máte ještě doplňující otázky nebo byste s ní rádi spolupracovali, ozvěte se Evě na eva.benesova@mireas.cz.

Makléř měsíce

Klára Jílková

Spolupracujte se mnou
Makléř měsíce