ZpětÚvodKontakty Petra Vlastníková

Petra Vlastníková

Lidský přístup, poctivost a profesionalita. To jsou tři slova, která charakterizují Petru Vlastníkovou jako makléřku. Petry empatické myšlení z ní dělá nepostradatelnou posilu našeho týmu. Petra u nás začínala jako asistentka makléře a díky své píli se vypracovala na samostatnou a profesionální makléřku.

Jak Petra charakterizuje svůj příchod do realitní kanceláře Mireas?

V období kdy jsem hledala práci jsem na facebooku objevila nabídku na pozici asistentky v RK Mireas, velice mě to zaujalo, jelikož jsem v tomto oboru doposud nepracovala, tudíž to pro mě byla výzva, které jsem se chtěla postavit.

Petra Vlastníková,
Realitní makléřka Mireas

Reference od klientů

Realitku Mireas mohu jen a jen doporučit. Ochota, vstřícnost a rychlost. Paní Vlastníkova je profesionál, poradí a pomuže. Děkuji.

Pavlína Rambousková
spokojená klientka Mireas s.r.o.

Profesionální přístup, rychlé jednání, lidskost, komunikace. Mohu doporučit. Paní Petra Vlastníková nám pomohla sehnat byt v Nymburce.

Marian Vojtášek
spokojený klient Mireas s.r.o.

Po naprosté spokojenosti s prodejem RD na Benešovsku společností Mireas s.r.o., konkrétně makléřkou paní Petrou Vlastníkovou, byla pro mne jasná volba komu svěřím prodej bytu v Nymburce. Chtěl bych touto cestou moc poděkovat paní Vlastníkové za naprosto profesionální přístup, perfektní komunikaci a lidskost. Pokud chcete rychle a dobře prodat nebo koupit neváhejte se na ní obrátit, budete určitě spokojeni. Paní Vlastníkovou a realitní kancelář Mireas s.r.o. můžu všem doporučit.

Roman Janků
spokojený klient Mireas s.r.o.

Ráda bych tímto poděkovala Petře Vlastníkové za skvělou spolupráci s pronájmem bytu v Nymburce. Děkuji mockrát za příjemné vystupování, její ochotu a ohleduplnost. Je to úžasná paní, která své práci rozumí a ví co dělá. Jsem velice ráda že jsem ji poznala a už teď vím, že kdykoliv budu něco ohledně bydlení potřebovat mužů se na ní obrátit a spolehnout! Mužů jen doporučit.

Petra Kodetová
spokojená klientka Mireas s.r.o.

Pobočku v Nymburce vřele doporučuji. Paní Petra Vlastníkova byla velmi ochotná, vstřícnána a našla vše, co jsem potřebovala. Nebudu váhat obrátit se na Mireas opětovně. Děkuji za rychlý obchod.

Simona Vot
spokojená klientka Mireas s.r.o.

Díky paní Petře Vlastníkové z Mireas už skoro měsíc bydlíme v krásném bytě v Nymburce. Její naprosto profesionální,ale zároveň přirozeně lidský a milý přístup k nám i k práci nám moc pomohl.Se vším poradila,skvěle popsala prostředí a pomohla s věcmi, které můžou být pro člověka mimo obor trochu zmatek. Jsem si Jistá, že kdybych někdy v budoucnu znovu řešila bydlení (ať už koupi, nebo nájem) bude Petra Vlastníková první koho budu kontaktovat. Za všechno moc děkujeme.

Jitka Reischman
spokojená klientka Mireas s.r.o.

Rád by jsem poděkoval paní Petře Vlastníkové za zprostředkování prodeje domu, ochotný a vstřícný přístup, za skvělou komunikaci a spolupráci. Realitní kancelář Mireas, především paní makléřku Petru Vlastníkovou mohu jen doporučit.

Petr Veselý
spokojený klient Mireas s.r.o.

Chci poděkovat Petře Vlastníkové za profesionální jednání, trpělivost a vstřícnost při prodeji bytu. Se vším ochotně pomohla a vysvětlila. Mohu jen doporučit a příště se určitě na společnost Mireas opět rádi obrátíme.

Erika Léglová
spokojená klientka Mireas s.r.o.

Chtěla bych velmi ocenit práci Vaší realitní kanceláře, jmenovitě paní Petry Vlastníkové. Moc děkuji za velmi profesionální, ale i lidský přístup při pronájmu bytu. Paní Petra nás do všeho zasvětila, vše perfektně vysvětlila a 99% práce za nás odvedla. Od absolvování několika schůzek s klienty až po veškeré papírování a závěrečné podepsání smlouvy. Ještě jednou děkuji.

Erika Petrová
spokojená klientka Mireas s.r.o.

Doporučuji Mireas RK, jsem moc spokojená s prací paní Petry Vlasníkové. Je přátelská, příjemná. Moc děkujem za skvělou práci.

Anna Kovalová
spokojená klientka Mireas s.r.o.

Chtěl bych touto cestou poděkovat vaší realitní makléřce paní Petře Vlastníkové za uskutečněný prodej našeho RD. Během 2 let se o to pokoušely 3 konkurenční RK a žádné se to nepovedlo ? ! Paní Vlastníkové se to svým profesionálním přístupem podařilo během několika měsíců. Naprostá spokojenost ! Mohu s klidným svědomím tuto RK doporučit. Ještě jednou děkuji!

Roman Janků
spokojený klient Mireas s.r.o.

Děkuji realitní kanceláři MIREAS a především paní Petře Vlastníkové za realizaci prodeje bytu a následné koupě rodinného domku pro mou rodinu. Realitní kanceláři patří poklona za čestné, regulérní jednání (žádné obálkové metody, žádné mlžení, otevřenost v jednání se znalci atd.) a důvěru v průběhu celé transakce. Realitní kancelář zařídila veškerou komunikaci s úřady spojenou s převodem nemovitostí. Paní Petra Vlastníková, se svým velice příjemným vystupováním a věcným zpravováním, učinila celou záležitost naprosto průhlednou a klidnou. Oceňuji také práci advokátky paní Radky Bláhové, jež trpělivě (a především uspokojivě) zodpověděla veškeré dotazy ve všech fázích řízení. Neopomenutelná je spolupráce s finančním poradcem na doporučení kanceláře, panem Martinem Matesem. Profesionální služby realitky vřele doporučuji a nebudu váhat se na ni v oblasti nemovitostí nadále obracet.

Markéta Marešová
spokojená klientka Mireas s.r.o.

“Rád bych poděkoval paní Petře Vlastníkové, která nám zařizovala koupi bytu. Profesionální přístup, znalosti, papirováni vše probíhalo naprosto dokonale a hladce. Časová ochota a dostupnost rovněž na jedničku. Vždy když jsem si z něčím nevěděl rady, vždy byla vstřícná a milá. Jednou větou :profesionálka na svém místě. Vřele doporučuji.”

Oldřich Maršíček
spokojený klient Mireas s.r.o.

Děkuji moc paní Petře Vlastníkové za velmi profesionální a milý přístup při vyřizování koupě bytu. Paní byla velmi laskavá, zařídila vše tak, že jsme vše zvládli v krátkém čase, vyřídila za mne nezbytné formality na úřadech (za což jsem velice ráda :-) ) a velmi trpělivě zodpovídala mé dotazy. Pokud hledáte ochotného, slušného a schopného makléře, neváhejte se na paní Vlastníkovou obrátit, mohu jen doporučit

Lenka Kubátová
spokojená klientka Mireas s.r.o.

Několik otázek pro Petru Vlastníkovou

Jaké je Vaše profesní krédo?

Jednat čestně, lidsky a být férová, abych večer mohla lehce usínat :-)

Co máte na své práci nejraději?

Na své práci se mi líbí rozmanitost, jednání s lidmi, představa že někomu pomohu k jeho bydlení a tím ho udělám zas o trochu šťastnějším.

Nejdůležitější vlastnost realitního makléře?

Empatie, profesionalita, lidským přístup, spolehlivost.

Co vás naplňuje v osobním životě?

V životě je pro mě nejdůležitější rodina, se kterou bydlíme v Nymburce. Většinu svého volného času věnuji jim, ale občas si ráda jdu zasportovat, zajdu do kina či divadla. V zimě miluji lyžování.

Ráda Vám pomohu s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti. Váš úspěch je i pro mě úspěchem a radostí :-)

Chcete se Petry Vlastníkové na něco zeptat? Napište jí či zavolejte!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Mireas s.r.o.

Lysá nad Labem

Sídliště 1434/15
Lysá nad Labem
289 22
IČO: 27241297
DIČ: CZ27241297
Spol. je zapsána v obch. rejstříku ved. Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 106976.

Mireas s.r.o

Milovice

V Konírnách 519
Milovice
289 24
IČO: 27241297
DIČ: CZ27241297
Spol. je zapsána v obch. rejstříku ved. Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 106976.

Mireas s.r.o.

Nymburk

Tyršova 2584
Nymburk
288 02
IČO: 27241297
DIČ: CZ27241297
Spol. je zapsána v obch. rejstříku ved. Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 106976.


Mireas - všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Kontakty
Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána

Nahoru ↑