O mně

Lidský přístup, poctivost a profesionalita. To jsou tři slova, která charakterizují Petru Vlastníkovou jako makléřku. Petry empatické myšlení z ní dělá nepostradatelnou posilu našeho týmu. Petra u nás začínala jako asistentka makléře a díky své píli se vypracovala na samostatnou a profesionální makléřku.

Několik otázek

Jaké je Vaše profesní krédo?

Jednat čestně, lidsky a být férová, abych večer mohla lehce usínat :-)

Co máte na své práci nejraději?

Na své práci se mi líbí rozmanitost, jednání s lidmi, představa že někomu pomohu k jeho bydlení a tím ho udělám zas o trochu šťastnějším.

Nejdůležitější vlastnost realitního makléře?

Empatie, profesionalita, lidským přístup, spolehlivost.

Co vás naplňuje v osobním životě?

V životě je pro mě nejdůležitější rodina, se kterou bydlíme v Nymburce. Většinu svého volného času věnuji jim, ale občas si ráda jdu zasportovat, zajdu do kina či divadla. V zimě miluji lyžování.

Reference

26.04.2020
Anna Kovalová

Doporučuji Mireas RK, jsem moc spokojená s prací paní Petry Vlasníkové. Je přátelská, příjemná. Moc děkujem za skvělou práci.

07.02.2019
Jitka Reischman

Díky paní Petře Vlastníkové z Mireas už skoro měsíc bydlíme v krásném bytě v Nymburce. Její naprosto profesionální,ale zároveň přirozeně lidský a milý přístup k nám i k práci nám moc pomohl.Se vším poradila,skvěle popsala prostředí a pomohla s věcmi, které můžou být pro člověka mimo obor trochu zmatek. Jsem si Jistá, že kdybych někdy v budoucnu znovu řešila bydlení (ať už koupi, nebo nájem) bude Petra Vlastníková první koho budu kontaktovat. Za všechno moc děkujeme.

17.07.2018
Petr Holý

Maximální spokojenost. Paní Vlastníková je velmi příjemná, ochotná a profesionální.

08.06.2018
Oldřich Maršíček

“Rád bych poděkoval paní Petře Vlastníkové, která nám zařizovala koupi bytu. Profesionální přístup, znalosti, papirováni vše probíhalo naprosto dokonale a hladce. Časová ochota a dostupnost rovněž na jedničku. Vždy když jsem si z něčím nevěděl rady, vždy byla vstřícná a milá. Jednou větou :profesionálka na svém místě. Vřele doporučuji.”

20.05.2018
Pavlína Rambousková

Realitku Mireas mohu jen a jen doporučit. Ochota, vstřícnost a rychlost. Paní Vlastníkova je profesionál, poradí a pomuže. Děkuji.

17.06.2017
Lenka Kubátová

Děkuji moc paní Petře Vlastníkové za velmi profesionální a milý přístup při vyřizování koupě bytu. Paní byla velmi laskavá, zařídila vše tak, že jsme vše zvládli v krátkém čase, vyřídila za mne nezbytné formality na úřadech (za což jsem velice ráda :-) ) a velmi trpělivě zodpovídala mé dotazy. Pokud hledáte ochotného, slušného a schopného makléře, neváhejte se na paní Vlastníkovou obrátit, mohu jen doporučit

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
lname: fullname: