ZpětÚvodSlužby Chci prodat

Chci prodat aneb jak to u nás chodí

Prodejte svůj byt nebo dům s realitní kanceláří Mireas

Pro prodej Vaší nemovitosti si najděte skutečného partnera se zkušenostmi, který Vám se vším pomůže a postará se. Na trhu působíme od roku 2005 a specializujeme se na prodej nemovitostí ve Středočeském kraji a v Praze. Víme, jak můžete získat odpovídající a nejlepší možnou částku za Váš rodinný dům nebo byt. Pokud jste na začátku prodeje a vůbec nevíte, za kolik by se dala Vaše nemovitost prodat, obraťte se na nás. Sdělíme Vám cenu, za kterou je reálné nabízenou nemovitost prodat!

Máte minimium starostí Nejvyšší možná cena
za prodej
Realitní kancelář
s dobrou pověstí
Neplatíte provizi
z prodeje

Získejte zdarma informace, za kolik prodat Váš dům nebo byt

Napište nám na sebe kontaktní údaje, do 24 hodin se Vám ozve náš specialista, který se Vás zeptá na pár věcí o Vaší nemovitosti.
Bez osobní návštěvy makléře a nezávazně se dozvíte, kolik byste mohli dostat peněz za Váš dům nebo byt.

Pošlete nám Vaši nemovitost a zajistíme zprostředkování prodeje

povinné údaje

Pokračování

První schůzka

Domluvíme si nezávaznou schůzku, na které vyslechneme vaše požadavky jako je cena, doba prodeje aj. a dle toho navrhneme strategii prodeje.
Následně zkontrolujeme stav nemovitosti z právního i stavebně technického hlediska.

Příprava nemovitosti

Jelikož je první dojem zcela klíčový, doporučíme vám, jak připravit nemovitost na nafocení. K fotkám připravíme profesionální popis.

Prezentace nemovitosti

Inzerát vaší nemovitost umístíme na nejnavštěvovanější realitní portály, nabídku rozešleme mezi poptávající klienty. Využíváme i tištěnou formu inzerce - na našich vývěsních místech. Navíc označíme nemovitost plachtou na prodej.

Prohlídky nemovitosti

Provedeme prohlídky se zájemci, při kterých nemusíte být přítomni. Vše vyřešíme za vás a o průběhu všech prohlídek vás budeme informovat.

Zajistíme hypotéku

Hypotéku vám zprostředkujeme prostřednictvím našich externích finančních poradců.

Právní servis

Naši nezávislí spolupracující advokáti vám zajistí veškerý právní servis spojený s převodem nemovitosti.

 

Daň z nabytí

Daň z nabytí hradí kupující a příslušné daňové přiznání připravuje advokát.    

Peníze na účtu!

Zajišťujeme veškerou potřebnou dokumentaci k převodu médií (plyn, elektřina, voda). Dohlédneme na to, aby byla nemovitost předána dle podmínek uvedených v kupní smlouvě.

 

Reference spokojených klientů, kteří s námi prodali

Reference spokojených klientů, kteří s námi prodali

Stanislava Krejčíková
spokojená klientka Mireas s.r.o.

RK Mireas mohu doporučit a ještě jednou děkuji realitní makléřce pí Nikole Šoralové za skvělou práci při prodeji našeho rodinného domu. O nic jsme nemuseli starat, vše nám bylo vysvětleno, zajištěn kompletní právní servis, předání nemovitosti, prostě bezva. Proto jsme i následně využili právní servis RK Mireas a financování při koupi našeho RD od soukromého majitele. Zkušenosti a pocit jistoty naprosto bezva, také obrovské díky! :-)

manželé Bukovi
spokojení klienti Mireas s.r.o.

Panu Pavlovi Jílkovi patří naše díky za zařízení všeho potřebného při koupi bytu a dále při jeho pronájmu. Spolupráci s ním hodnotíme jen samými klady - skvělá orientace v problematice, profesionální přístup, spolehlivost, průběžná spolupráce, vždy výborná připravenost a lidské kvality. Jeho smysl pro humor a nadhled vše navíc zpříjemnily. Není nic, za co bychom ho nedoporučili dále. V případě další potřeby se obrátíme právě na něj.

Karel Novák
spokojený klient Mireas s.r.o.

Firmu Mireas jsem si ke zprostředkování prodeje nemovitosti vybral po pečlivé úvaze, sympatické mi bylo především to, že se jedná o menší regionální firmu s dobrými referencemi. Také moje zkušenosti jsou pozitivní. Oceňuji profesionalitu, férovost a lidský přístup k zákazníkovi. Spolupracoval jsem s makléřem Michalem Prokopem, který je typickým „člověkem na svém místě“. Nadšení pro jeho práci z něj doslova čiší :o), a to se pozitivně projevuje i na výsledcích


Mireas - všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Kontakty
Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána

Nahoru ↑