ZpětÚvod Služby

Služby

Dopřejte si realitní servis all inclusive aneb Proč se vydat na cestu s Mireasem

Služby Mireas

Možná byste čekali, že teď začneme pět oslavné ódy na perfektní a dokonalou realitní kancelář Mireas. Možná byste čekali, že se začneme vychvalovat až do nebes. Že budeme vyprávět příběh o tom, jak jsme se s ostatními vydali na plavbu za Tichý oceán, abychom se připojili k silným partnerům z daleké Ameriky a nabídli vám tak ty nejlepší a nejprestižnější služby. Dokonalé sliby se čtou hezky, ale o to hůř se plní. My se proto samochválou ani sliby ohánět nebudeme. Řekneme vám, jak to u nás chodí doopravdy. Jsme JINÍ a jsme na to patřičně hrdí. Přečtěte si, proč svěřit prodej nemovitosti Mireasu.

Několik věcí, které děláme jinak:

 1. Prodáváme tam, kde bydlíme. Nenabíráme stovky nemovitostí po celé republice, zaměřujeme se pouze na lokality, které dobře známe. Specializujeme se na prodej a koupi nemovitostí výhradně lokálně, ve Středních Čechách.
 2. Jsme sami sebou. Nestavíme svou pověst na jménech zahraničních realitních gigantů. Dobré jméno budujeme na pozitivních referencích od spokojených klientů., které nikdy nenecháváme čekat.
 3. Známe cenu své práce. Veškeré ceny uvádíme včetně provize a kompletních realitních služeb. Nezatajujeme další skryté poplatky, s klientem jednáme vždy férově a narovinu. Stanovujeme zcela reálnou cenu nemovitosti, nepodceňujeme ani nepřeceňujeme.

Více o kompletním servisu a realitních prohřešcích se dozvíte níže.

Služby, které získáte v ceně bez dalších poplatků:

 1. Zprostředkování prodeje v co nejkratším možném čase a za co nejvyšší tržní cenu.
 2. Právní servis v plném rozsahu – sepsání předkupní i kupní smlouvy ve spolupráci s nezávislou advokátní kanceláří, podání návrhu na vklad do katastru nemovitosti (KN), výpisy z KN.
 3. Advokátní úschova hotovosti – peníze za Vaši nemovitost skončí na Vašem účtu. Hotovost se skládá do advokátní úschovy, ze které se dále uvolní dle přesně dohodnutých podmínek Smlouvy o depozitní úschově.
 4. Znalecké posudky – pro potřebu bankovních ústavů i finančních úřadů. Zajistíme vše, co je potřebné pro vypracování znaleckého posudku: listy vlastnictví, nabývací tituly, kontaktování odhadců a předání informací.
 5. Kompletní zajištění financování nemovitosti klientovi, který bude kupovat vaši nemovitost – hypotéky, americké hypotéky, úvěry, úvěry ze stavebního spoření, půjčky. Naši úvěroví specialisté zcela ZDARMA spočítají možnost úvěru na vybranou nemovitost a zároveň pro konkrétní případ doporučí nejlepší bankovní ústav.
 6. Zajištění předávacích protokolů – převod elektřiny, plynu a vody. Vždy jsme osobně u předání prodané nemovitosti. Rádi poradíme a dodáme potřebné formuláře pro převody médií.
 7. Nezávazná konzultace zdarma. Naši makléři vyhodnotí Vaši situaci, potřeby a navrhnou nejvhodnější postup pro prodej Vaší nemovitosti.
 8. Inzerce – Vaše nemovitost bude inzerována na nejnavštěvovanějších realitních serverech.
 9. Vždy se snažíme přizpůsobit časovým možnostem našich klientů.

Hledání realit:

Zahraniční nemovitosti v nabídce


reality@mireas.cz

774 982 161

Chci prodat

Nemůžete najít tu správnou nemovitost? Napište hlídacímu Karlovi!


Mireas - všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Kontakty
Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána

Nahoru ↑