Reference

Paní Svobodová je velice profesionální, ale zároveň má v sobě i takovou hezkou stránku lidskosti. Nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem z oboru realit. Mohu jen doporučit. A jsem ráda, že zrovna Mireas reality nám pomohlo najít nový domov.

Děkujeme paní Lucii Svobodové za profesionální a vstřícné jednání. V každé situaci najde rychlé řešení a proto spolupráci můžeme jen doporučit. Určitě se na ni příště znovu obrátíme. Škuthanovi z Lysé nad Labem :-)

S firmou Mireas Reality jsem byla velmi spokojená. Konkrétně pak
spolupráce s paní Jílkovou byla profesionální a velice příjemná. Vše
dopadlo na jedničku a přesně tak, jak jsem si představovala, možná i
lépe :-) Děkuji za vše!

Chtěl bych touto cestou poděkovat realitní kancelář Mireas, jmenovitě paní Lucii Svobodové, která mi zprostředkovala pronájem bytu. O vše se kompletně postarala a zařídila, opravdu profesionál a hlavně člověk na svém místě a jako bonus je stále usměvavá a pozitivně naladěná. Můžu jen doporučit, ještě jednou děkuji. Martin B.

Vřele doporučuji společnost Mireas a pana Magadu. Jsem velice spokojený :) Děkuji.

Velice děkujeme touto cestou za pomoc při pronájmu našeho bytu paní
realitní makléřce Kláře Jílkové. Velmi profesionální přístup a ochota
při řešení jakýchkoliv problémů. Mohu jen doporučit! Velká spokojenost.

Pronajímám byt a vždy si při hledání nového nájemníka přizvu na pomoc Mireas reality. Nejprve jsem jednala s panem Pavlem Jílkem, teď mi s pronájmem pomáhá jeho žena Klára Jílková. Oba jsou velice milí a ochotní. Jednají velmi rychle a vždy mi najdou spolehlivé a poctivé nájemníky. Příště je určitě oslovím znovu.

Tímto chci poděkovat paní Berkové za úžasný přístup jednání a postup při prohlídce nemovitosti a předání domu k našemu pronájmu vřele doporučuji.

Dle mého názoru nejlepší realitní kancelář široko daleko. Na doporučení známého jsme s manželem oslovili realitního makléře z této společnosti - pana Jílka, který nám v minulosti pomohl prodat chalupu a letos jsme využili jeho služby při hledání solidního nájemníka. Vždy jsme byli spokojeni. Mohu jen doporučit.

Se službami makléřky Kláry Jílkové jsme byli velmi spokojeni. Vstřícný a
milý přístup. Vše proběhlo bez problémů! Doporučujeme!

Zobrazit další