Reference

Děkujeme Michalovi Prokopovi za skvělou realizaci prodeje našeho domu po babičce. V těžké době na prodej nemovitostí se poznají skuteční profesionálové. Ještě jednou díky.

Před lety jsem prodával byt v Praze. Nadměrná spokojenost. Vše, co bylo třeba zařídit,  zařídil Michal Prokop z Mireasu. Pro mě číslo 1 na trhu.
Doporučuji

Realitní služby této kanceláře mohu jen doporučit. Profesionální a seriózní přístup. Osobní zkušenost s makléřkou Lucii Svobodovou - člověk na svém místě. Za mě naprostá spokojenost.

S koupí bytu mi pomáhala paní Svobodová a jsem naprosto spokojena. Profesionální, ale zároveň lidský přístup, kdy paní Svobodová zařídila naprosto vše a já se o nic nemusela starat. Perfektní služba, mohu jen doporučit.

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Evě Berkové za skvělé služby při pronájmu mých realit. Profesionální, velmi příjemné jednání, detailní znalosti problematiky a realitního trhu. Velice si cením práce paní Evy Berkové, která se o vše postarala i bez mé přítomnosti v době mé zahraniční cesty. Vše jsme řešili elektronicky nebo telefonem. Jen 2x jsem musela přijet osobně. Podklady byly vždy perfektně připravené a včas zaslané ke schválení, o každé schůzce s klientem mě paní Berková informovala. Při jednáních byla velice milá. Po celou dobu byl přístup paní Berkové velmi profesionální, přátelský a lidský. Pokud budu někdy pronajímat, prodávat nebo kupovat, tak vím, kam se mám obrátit. Ráda využiji opakovaně vašich služeb.
Chtěla bych tímto poděkovat paní Evě Berkové za skvělou práci a popřát ji a celému týmu MIREAS reality hodně spokojených klientů.

Spolupráce s realitní kanceláří Mireas byla moje první zkušenost s realitkou. Pan Magada nám pomohl zprostředkovat pronájem. Velmi milý, vstřícný a lidský přístup už od prvního telefonátu. Děkujeme za ochotu, trpělivost a pomoc při našich požadavcích. Určitě doporučuji!

Chci Vám doporučit realitní kancelář Mireas a poděkovat panu Magadovi za spolehlivost, rychlost, vstřícnost a velmi profesionální přístup, za pomoc při řešení všech záležitostí. Děkuji!

Chtěla bych poděkovat,makléřce paní Evě Berkové za pronájem bytu. Díky Vašemu lidskému a vstřícnému přístupu vše proběhlo bez problémů a rychle,za což jsem Vám velice vděčná.Jako realitní makléřku Vás všem vřele doporučuji.

Velice profesionální přístup a ochota makléřky paní Evy Berkové již od prvního setkání až po uzavření smlouvy při hledání nových nájemníků na pronájem bytu. Paní Evo děkuji a přeji Vám mnoho nových zájemců o Vaše služby, super. VŠ

Filip Šoral pro nás zajišťuje pronájem bytů v BD v Milovicích a jsme s jeho službami velice spokojeni. Při prohlídkách a následných záležitostech týkající se uzavření nájemním smluv se chová profesionálně, vše má vždy připraveno, budoucím nájemníkům vše vysvětlí a odpoví na všechny jejich dotazy.

Zobrazit další