Pronájem komerční prostory Mladá Boleslav

Bezno, pronájem komerčního prostoru 21 m2, okr. Mladá Boleslav

 • aktuální

Bezno, pronájem komerčního prostoru 21 m2, okr. Mladá Boleslav

 • Lokalita: Bezno
 • Zařazení: Obchodní prostory
 • Ev. č.: : 018021/6874
Informace v RK
Pronájem komerční prostory v regionu Mladá Boleslav

Bydlení v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav je středně velké město ležící asi 50 km severovýchodně od Prahy. Ačkoli nedosahuje symbolické hranice 100 000 obyvatel, životní úroveň a služby se zde svým charakterem blíží velkým krajským městům. Platí to i pro bydlení, což se samozřejmě promítá také do realitního trhu. Ceny nemovitostí jsou stabilní a do budoucna dokonce slibují růst. Této mimořádně příznivé situaci vděčí mladoboleslavské reality zejména dvěma faktorům.

Tím prvním je fakt, že zde sídlí nejprogresivnější domácí společnost Škoda Auto. Mladoboleslavská Škodovka zaměstnává téměř 26 tisíc lidí, jejichž průměrný plat činí 35 000 Kč. A tím druhým je výborná dopravní dostupnost z Prahy. Autem je to do hlavního města půl hodiny, autobusem 45 minut. Dobrá pracovní místa, služby, ale také kulturní vymoženosti jsou tak na dosah ruky.

Mladá Boleslav – skvělé místo pro život

Bydlení v Mladé Boleslavi však není atraktivní pouze kvůli ekonomickým zřetelům. Mladá Boleslav je významné české město s bohatou historií, obklopené ze všech stran nádhernou přírodou. I proto má život v něm své nezaměnitelné kouzlo.

Počátky Mladé Boleslavi se datují do desátého století, kdy zde na ostrohu nad řekou Jizerou nechal přemyslovský kníže Boleslav vybudovat dřevěný hrad. Přemyslovce později vystřídaly jiné rody, dřevěný hrad nahradila majestátní kamenná stavba a město rostlo a sílilo po celý středověk. Později sice na nějakou dobu ztratila Mladá Boleslav část svého vlivu, ale na konci devatenáctého století, s rozvojem automobilového průmyslu, jej opět získala. V roce 1895 zde vznikla slavná automobilka Laurin & Klement, od roku 1925 součást koncernu Škoda.

Bohatá minulost se ovšem odráží i v přítomnosti automobilového města nad Jizerou. Město je plné památek, poetických zákoutí a příjemných míst, v jejichž blízkosti stojí za to žít. K největším atrakcím Mladé Boleslavi patří:

 • Mladoboleslavský hrad
 • Stará radnice
 • Staroměstské náměstí
 • Židovský hřbitov
 • Michalovická putna
 • Vzdělávací centrum Škoda Auto Na Karmeli
 • Arciděkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie

Dalším charakteristickým rysem Mladé Boleslavi je její relativní urbanistická semknutost. Třebaže má parametry velkého města, její rozloha není velká, takže doprava v ní je snadná a rychlá. A má to i další pozitivní důsledky. Nejenže se kamkoli v Mladé Boleslavi dostanete do několika minut, ale také se snadno dostanete za její hranice, do bohaté přírody, která ji obklopuje. Na západ od Mladé Boleslavi se rozprostírá tajemný Máchův kraj s dominantou Bezdězu a kultovním Máchovým jezerem. Na východ jsou to zase skladní města Českého ráje, která lákají k výletům a sportům. No a do Jizerských hor na severu to je něco přes půl hodiny autem.

Vyšší kupní síla obyvatel Mladé Boleslavi způsobuje, že úroveň služeb se zde blíží standardu mnohem větších měst. Projevuje s to nejen na sortimentu a kvalitě obchodů, spektru osobních služeb, zdravotní péči, ale také v kultuře a školství. 

Nemovitosti v Mladé Boleslavi jsou výhodnou investicí

Všechny tyto unikátní vlastnosti Mladé Boleslavi jsou příčinou toho, že toto město je atraktivní realitní lokalitou. Lidé zde chtějí žít, poptávka po nemovitostech je stále vysoká, realizuje se zde řada zajímavých developerských projektů. A dokud budou chtít lidé v městě nad Jizerou bydlet, budou také ochotni za bydlení platit. Mladoboleslavské byty a domy jsou zkrátka dobrou investicí.


Hledání realit:

Zahraniční nemovitosti v nabídce


reality@mireas.cz

774 982 161

Chci prodat

Nemůžete najít tu správnou nemovitost? Napište hlídacímu Karlovi!


Mireas - všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Kontakty
Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána

Nahoru ↑