O mně

Pavel je díky svému aktivnímu přístupu nepostradatelným článkem našeho týmu od roku 2011. Vystudoval VŠE v Praze a jeho skvělé komunikační schopnosti i hbitý úsudek svědčí o profesionalitě hodné pravého makléře. Nejenže neustále obohacuje své znalosti v oblasti realit, ale také se snaží nově nabyté poznatky a nápady předávat klientům.

„Moji klienti na mně oceňují profesionalitu, spolehlivost a lidský přístup. Využívají celou škálu našich služeb, kterou jim poskytuji - zprostředkování prodeje, pronájmu, ocenění pro dědictví a zajištění správy jejich pronajatých nemovitostí.  Hlavním polem působnosti je Středočeský kraj, především pak Lysá n. L.Milovice, Nymburk, Benátky n. J., Mladá Boleslav, Praha, stále častěji však realizuji prodeje i ve vzdálenějších lokalitách. Mojí silnou doménou je správa pronajatých nemovitostí – majitelům se starám o co největší obsazenost jejich nemovitostí, hlídám platby, počítám za majitele vyúčtování atd. ...“ popisuje Pavel svou práci.

Pro více informací o Pavlovi, jeho manželce Kláře a o jejich společném působení ve světě realit se podívejte na jejich webový projekt www.pavel-jilek.cz.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2016
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2018
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2018
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2018
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2020
Hodnocení - makléř měsíce červen 2021
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2021
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2021
Hodnocení - makléř měsíce říjen 2022

Několik otázek

Jaké je vaše profesní krédo?

Vše je věcí dohody, která všem stranám musí přinést užitek (výhra-výhra).

Kterých profesních vlastností si u sebe nejvíce ceníte?

Spolehlivosti, poctivosti, aktivního přístupu.

Jaké máte koníčky?

Běh, běžky, muzicírování a zpěv, cestování, sebevzdělávání.

Co vás naplňuje v osobním životě?

Rád se věnuji svým dětem.

Reference

10.11.2022
Milada Křížová

Pronajímám byt a vždy si při hledání nového nájemníka přizvu na pomoc Mireas reality. Nejprve jsem jednala s panem Pavlem Jílkem, teď mi s pronájmem pomáhá jeho žena Klára Jílková. Oba jsou velice milí a ochotní. Jednají velmi rychle a vždy mi najdou spolehlivé a poctivé nájemníky. Příště je určitě oslovím znovu.

10.11.2022
Martina Jodas-Pokorná

Dle mého názoru nejlepší realitní kancelář široko daleko. Na doporučení známého jsme s manželem oslovili realitního makléře z této společnosti - pana Jílka, který nám v minulosti pomohl prodat chalupu a letos jsme využili jeho služby při hledání solidního nájemníka. Vždy jsme byli spokojeni. Mohu jen doporučit.

10.11.2022
Helena Boučková

Výborná spolupráce při prodeji domu. Pan Jílek má velmi vstřícný a ochotný přístup ke klientům. I díky jeho odborným radám prodej proběhl rychle. Moc děkujeme.

10.11.2022
Jiří Jirsa

Rád bych poděkoval panu Pavlu Jílkovi za rychlé a vstřícné jednání při pro mne velice složité transakci. Velká spokojenost!!

10.11.2022
Lenka Fialová

Velice profesionální, milá a úspěšná spolupráce. Moc děkuji panu Jílkovi, jsem spokojena.

10.11.2022
Robert Grgurinović

Dovolte mi, abych zde vyzdvihl nesmírně vřelý a profesionální přístup Pavla Jílka, realitního makléře společnosti Mireas. Nákup, pronájem či prodej nemovitosti je pro každého vždy tak trochu stresující záležitost, kde člověk může čelit různým pocitům úzkosti či obavám. Proto je dobré, abyste v takovéto chvíli u sebe měli někoho, komu budete plně důvěřovat. Pavel Jílek vás totiž nikdy nezklame. Celým procesem vás bezpečně provede a bude vám trpělivě naslouchat. Zároveň zajistí vše potřebné z pohledu administrativních záležitostí (uzavření smluv apod.). Myslím si, že mnoho dalších kolegů z jeho branže by se od něj mohlo ledacos naučit. Ještě jednou mu tedy zde z celého srdce děkuji za poskytnuté služby.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
fullname: email: fname: phone: lname: