O mně

Pavel je díky svému aktivnímu přístupu nepostradatelným článkem našeho týmu od roku 2011. Vystudoval VŠE v Praze a jeho skvělé komunikační schopnosti i hbitý úsudek svědčí o profesionalitě hodné pravého makléře. Nejenže neustále obohacuje své znalosti v oblasti realit, ale také se snaží nově nabyté poznatky a nápady předávat klientům.

„Moji klienti na mně oceňují profesionalitu, spolehlivost a lidský přístup. Využívají celou škálu našich služeb, kterou jim poskytuji - zprostředkování prodeje, pronájmu, ocenění pro dědictví a zajištění správy jejich pronajatých nemovitostí.  Hlavním polem působnosti je Středočeský kraj, především pak Lysá n. L.Milovice, Nymburk, Benátky n. J., Mladá Boleslav, Praha, stále častěji však realizuji prodeje i ve vzdálenějších lokalitách. Mojí silnou doménou je správa pronajatých nemovitostí – majitelům se starám o co největší obsazenost jejich nemovitostí, hlídám platby, počítám za majitele vyúčtování atd. ...“ popisuje Pavel svou práci.

Pro více informací o Pavlovi, jeho manželce Kláře a o jejich společném působení ve světě realit se podívejte na jejich webový projekt www.pavel-jilek.cz.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2016
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2018
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2018
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2018
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2020
Hodnocení - makléř měsíce červen 2021
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2021
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2021
Hodnocení - makléř měsíce říjen 2022
Hodnocení - makléř měsíce březen 2023

Několik otázek

Jaké je vaše profesní krédo?

Vše je věcí dohody, která všem stranám musí přinést užitek (výhra-výhra).

Kterých profesních vlastností si u sebe nejvíce ceníte?

Spolehlivosti, poctivosti, aktivního přístupu.

Jaké máte koníčky?

Běh, běžky, muzicírování a zpěv, cestování, sebevzdělávání.

Co vás naplňuje v osobním životě?

Rád se věnuji svým dětem.

Hodnocení

25.01.2024
Kateřina Morávková

Chtěla bych velice poděkovat panu Jílkovi z Mireas za skvělý servis. Rychle sestavil kvalitní inzerát a našel také super nájemníka do mého bytu. Moc děkuji za spolupráci a určitě se ještě vrátím :). Doporučuji všemi deseti. Ušetříte spoustu času a nervů.

25.01.2024
Nikola Hájková

S panem inženýrem Jílkem jsem měla velice dobrou zkušenost. Moc milé a příjemné vystupování. Výborná komunikace. Neměl problém vyhovět a přizpůsobit se mým požadavkům. Vřele doporučuji.

07.09.2023
Viktor Michálek

Velké díky panu Jílkovi za součinnost při koupi nemovitosti. Velice profesionální, proaktivní a velmi milé a lidské jednání. Vřele doporučuji.

07.09.2023
Martin Kaulfus

Spolupracoval jsem s panem Pavlem Jílkem při pronájmu nemovitosti a následném prodeji bytu. Chtěl bych i touto cestou poděkovat za profesionální/partnerský přístup. Realitní kancelář Mireas mohu jen doporučit.

18.05.2023
Martin Blažek

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání a servis. Mohu vřele doporučit. Děkuji Pavlu Jílkovi.

18.05.2023
Marek Sloup

Byl jsem velmi spokojen se službami společnosti Mireas a zejména s panem Pavlem Jílkem. Jasné jednání, fundované odpovědi na všechny otázky, profesionální přístup a co nejvíce oceňuji, že platí dohody a makléř mi zvedne telefon, KDYKOLIV něco potřebuji! Pohlazení po duši v dnešní době! Děkuji.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
phone: email: