O mně

Pavel je díky svému aktivnímu přístupu nepostradatelným článkem našeho týmu od roku 2011. Vystudoval VŠE v Praze a jeho skvělé komunikační schopnosti i hbitý úsudek svědčí o profesionalitě hodné pravého makléře. Nejenže neustále obohacuje své znalosti v oblasti realit, ale také se snaží nově nabyté poznatky a nápady předávat klientům.

„Moji klienti na mně oceňují profesionalitu, spolehlivost a lidský přístup. Využívají celou škálu našich služeb, kterou jim poskytuji - zprostředkování prodeje, pronájmu, ocenění pro dědictví a zajištění správy jejich pronajatých nemovitostí.  Hlavním polem působnosti je Středočeský kraj, především pak Lysá n. L.Milovice, Nymburk, Benátky n. J., Mladá Boleslav, Praha, stále častěji však realizuji prodeje i ve vzdálenějších lokalitách. Mojí silnou doménou je správa pronajatých nemovitostí – majitelům se starám o co největší obsazenost jejich nemovitostí, hlídám platby, počítám za majitele vyúčtování atd. ...“ popisuje Pavel svou práci.

Pro více informací o Pavlovi, jeho manželce Kláře a o jejich společném působení ve světě realit se podívejte na jejich webový projekt www.pavel-jilek.cz.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2016
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2018
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2018
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2018
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2020
Hodnocení - makléř měsíce červen 2021
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2021
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2021

Několik otázek

Jaké je vaše profesní krédo?

Vše je věcí dohody, která všem stranám musí přinést užitek (výhra-výhra).

Kterých profesních vlastností si u sebe nejvíce ceníte?

Spolehlivosti, poctivosti, aktivního přístupu.

Jaké máte koníčky?

Běh, běžky, muzicírování a zpěv, cestování, sebevzdělávání.

Co vás naplňuje v osobním životě?

Rád se věnuji svým dětem.

Reference

02.02.2022
Pavel Svoboda

Férové jednání, co pan Ing. Jílek slíbil - splnil. Navíc byl vstřícný i po realizaci obchodu, když už vás jinde moc nechtějí znát. Rovněž spokojenost s advokátkou Mgr. Bláhovou.

02.02.2022
Pavel Kolman

Spolupráce s p. Jílkovou i p. Jílkem byla nad očekávání úžasná jak profesionálně, tak i lidsky. V krátké době zařídili vše potřebné k naší absolutní spokojenosti. Určitě doporučujeme.

01.11.2020
Klient z Nymburska

S Pavlem Jílkem spolupracuji již několik let. Prodal dva naše rodinné domy. Dlouhodobě se nám stará o pronájem našich bytů a obchodních prostor. Oceňuji jeho aktivní přístup, vstřícnost a spolehlivost.

05.10.2020
Manželia Pavlovci

So službami Mireas reality a osobitne pánom Jílkom sme boli s manželkou veľmi spokojný. Termíny a povinnosti boli splnené bezchybne a môžme povedať aj nad rámec bežných zvyklostí. Komunikácia bola priama, rýchla a veľmi koretná. Doporučujeme

20.04.2020
Vlaďka Hanousková

Chtěla bych poděkovat Ing. Pavlu Jílkovi za práci kterou dělá, je to profesionál v této branži. Profesionální i osobitý přístup. Rychlé jednání, výborná komunikace. Jsem moc ráda, že jsme se na něj obrátili a on zajistil vše potřebné ohledně prodeje domu maminky, vše vyřídil, se vším pomohl, nic pro něj nebyl problém. Moje maminka je 100% spokojena. Dům prodán během pár měsíců. Děkujeme

25.10.2019
Pavlína Kupčáková

Příjemné vystupování, rychlé a pohotové vyřízení všech potřebných dokumentů. Konkretně pan Pavel Jílek, opravdu jednička ve svém oboru. Brzy na viděnou při dalším prodeji. Mohu jen doporučit!

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
email: phone: lname: