O mně

Pavel je díky svému aktivnímu přístupu nepostradatelným článkem našeho týmu od roku 2011. Vystudoval VŠE v Praze a jeho skvělé komunikační schopnosti i hbitý úsudek svědčí o profesionalitě hodné pravého makléře. Nejenže neustále obohacuje své znalosti v oblasti realit, ale také se snaží nově nabyté poznatky a nápady předávat klientům.

„Moji klienti na mně oceňují profesionalitu, spolehlivost a lidský přístup. Využívají celou škálu našich služeb, kterou jim poskytuji - zprostředkování prodeje, pronájmu, ocenění pro dědictví a zajištění správy jejich pronajatých nemovitostí.  Hlavním polem působnosti je Středočeský kraj, především pak Lysá n. L.Milovice, Nymburk, Benátky n. J., Mladá Boleslav, Praha, stále častěji však realizuji prodeje i ve vzdálenějších lokalitách. Mojí silnou doménou je správa pronajatých nemovitostí – majitelům se starám o co největší obsazenost jejich nemovitostí, hlídám platby, počítám za majitele vyúčtování atd. ...“ popisuje Pavel svou práci.

Pro více informací o Pavlovi, jeho manželce Kláře a o jejich společném působení ve světě realit se podívejte na jejich webový projekt www.pavel-jilek.cz.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2016
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2018
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2018
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2018
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2020
Hodnocení - makléř měsíce červen 2021
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2021
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2021
Hodnocení - makléř měsíce říjen 2022
Hodnocení - makléř měsíce březen 2023

Několik otázek

Jaké je vaše profesní krédo?

Vše je věcí dohody, která všem stranám musí přinést užitek (výhra-výhra).

Kterých profesních vlastností si u sebe nejvíce ceníte?

Spolehlivosti, poctivosti, aktivního přístupu.

Jaké máte koníčky?

Běh, běžky, muzicírování a zpěv, cestování, sebevzdělávání.

Co vás naplňuje v osobním životě?

Rád se věnuji svým dětem.

Reference

18.05.2023
Martin Blažek

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání a servis. Mohu vřele doporučit. Děkuji Pavlu Jílkovi.

18.05.2023
Marek Sloup

Byl jsem velmi spokojen se službami společnosti Mireas a zejména s panem Pavlem Jílkem. Jasné jednání, fundované odpovědi na všechny otázky, profesionální přístup a co nejvíce oceňuji, že platí dohody a makléř mi zvedne telefon, KDYKOLIV něco potřebuji! Pohlazení po duši v dnešní době! Děkuji.

18.05.2023
Josef Vítkovský

S MIREAS jsme byli spokojeni, konkrétně s panem Jílkem. Vše proběhlo tak, jak jsme domluvili, s ničím nebyl žádný problém. Můžu jedině doporučit.

18.05.2023
Michal Peška

Doporučuji Pavla Jílka jako realitního makléře. Byla to moje první zkušenost s využitím RK, po mnoha letech odmítání. Byl jsem příjemně překvapen přidanou hodnotou, kterou mi Pavel Jílek poskytl a jeho přístupem. Velmi rychle mi pomohl najít nového nájemníka do bytu v Lysé nad Labem. Celkový přístup byl velmi profesionální a ušetřil mi spoustu času.

18.05.2023
Martina Macháčková

Každému, kdo si není jistý s výběrem realitní kanceláře, opravdu vřele DOPORUČUJI Mireas. Věřím, že ať si vyberete makléře jakéhokoli, chybu neuděláte, ale za mě a to se 100% jistotou mohu doporučit pana Jílka! Velmi ochotný, vstřícný, profesionální, pro něhož není nic problém, a ještě s vámi komunikuje kdykoli potřebujete. Vždy, když bylo potřeba, měla jsem jistotu, že se nemám čeho bát! Moc děkuji, že existuje realitní kancelář, kde jim jde o lidi!

10.11.2022
Milada Křížová

Pronajímám byt a vždy si při hledání nového nájemníka přizvu na pomoc Mireas reality. Nejprve jsem jednala s panem Pavlem Jílkem, teď mi s pronájmem pomáhá jeho žena Klára Jílková. Oba jsou velice milí a ochotní. Jednají velmi rychle a vždy mi najdou spolehlivé a poctivé nájemníky. Příště je určitě oslovím znovu.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
fullname: email: fname: