O mně

Pavel je díky svému aktivnímu přístupu nepostradatelným článkem našeho týmu od roku 2011. Vystudoval VŠE v Praze a jeho skvělé komunikační schopnosti i hbitý úsudek svědčí o profesionalitě hodné pravého makléře. Nejenže neustále obohacuje své znalosti v oblasti realit, ale také se snaží nově nabyté poznatky a nápady předávat klientům.

„Moji klienti na mně oceňují profesionalitu, spolehlivost a lidský přístup. Využívají celou škálu našich služeb, kterou jim poskytuji - zprostředkování prodeje, pronájmu, ocenění pro dědictví a zajištění správy jejich pronajatých nemovitostí.  Hlavním polem působnosti je Středočeský kraj, především pak Lysá n. L.Milovice, Nymburk, Benátky n. J., Mladá Boleslav, Praha, stále častěji však realizuji prodeje i ve vzdálenějších lokalitách. Mojí silnou doménou je správa pronajatých nemovitostí – majitelům se starám o co největší obsazenost jejich nemovitostí, hlídám platby, počítám za majitele vyúčtování atd. ...“ popisuje Pavel svou práci.

Pro více informací o Pavlovi, jeho manželce Kláře a o jejich společném působení ve světě realit se podívejte na jejich webový projekt www.pavel-jilek.cz.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2016
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2018
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2018
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2018
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2020
Hodnocení - makléř měsíce červen 2021
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2021
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2021

Několik otázek

Jaké je vaše profesní krédo?

Vše je věcí dohody, která všem stranám musí přinést užitek (výhra-výhra).

Kterých profesních vlastností si u sebe nejvíce ceníte?

Spolehlivosti, poctivosti, aktivního přístupu.

Jaké máte koníčky?

Běh, běžky, muzicírování a zpěv, cestování, sebevzdělávání.

Co vás naplňuje v osobním životě?

Rád se věnuji svým dětem.

Reference

02.02.2022
Pavel Svoboda

Férové jednání, co pan Ing. Jílek slíbil - splnil. Navíc byl vstřícný i po realizaci obchodu, když už vás jinde moc nechtějí znát. Rovněž spokojenost s advokátkou Mgr. Bláhovou.

02.02.2022
Pavel Kolman

Spolupráce s p. Jílkovou i p. Jílkem byla nad očekávání úžasná jak profesionálně, tak i lidsky. V krátké době zařídili vše potřebné k naší absolutní spokojenosti. Určitě doporučujeme.

01.11.2020
Klient z Nymburska

S Pavlem Jílkem spolupracuji již několik let. Prodal dva naše rodinné domy. Dlouhodobě se nám stará o pronájem našich bytů a obchodních prostor. Oceňuji jeho aktivní přístup, vstřícnost a spolehlivost.

05.10.2020
Manželia Pavlovci

So službami Mireas reality a osobitne pánom Jílkom sme boli s manželkou veľmi spokojný. Termíny a povinnosti boli splnené bezchybne a môžme povedať aj nad rámec bežných zvyklostí. Komunikácia bola priama, rýchla a veľmi koretná. Doporučujeme

20.04.2020
Vlaďka Hanousková

Chtěla bych poděkovat Ing. Pavlu Jílkovi za práci kterou dělá, je to profesionál v této branži. Profesionální i osobitý přístup. Rychlé jednání, výborná komunikace. Jsem moc ráda, že jsme se na něj obrátili a on zajistil vše potřebné ohledně prodeje domu maminky, vše vyřídil, se vším pomohl, nic pro něj nebyl problém. Moje maminka je 100% spokojena. Dům prodán během pár měsíců. Děkujeme

25.10.2019
Pavlína Kupčáková

Příjemné vystupování, rychlé a pohotové vyřízení všech potřebných dokumentů. Konkretně pan Pavel Jílek, opravdu jednička ve svém oboru. Brzy na viděnou při dalším prodeji. Mohu jen doporučit!

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
phone: email: fname: