O mně

Pavel Blokeš vstoupil do firmy Mireas v roce 2016. Je velmi pozitivním, veselým a zodpovědným členem našeho týmu a jako realitní makléř se mimo Českou republiku specializuje i na prodej nemovitostí v Egyptě, a to hlavně v přímořském městě Hurgháda.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce leden 2022
Hodnocení - makléř měsíce červen 2022

Několik otázek

Jaká je podle Vás nejdůležitější vlastnost realitního makléře?

Myslím si, že nejdůležitější vlastnosti realitního makléře jsou spolehlivost, umění naslouchat klientům a operativně s nimi řešit jejich potřeby ohledně daného obchodu k jejich spokojenosti.

Jak jste se stal realitním makléřem?

Jelikož jsem měl již několikrát za svůj dosavadní život zkušenost s realitními makléři při koupi či prodeji nemovitostí a občas jsem narazil na opravdu neprofesionální a nelidské jednání, rozhodl jsem se, že se chci tomuto zajímavému oboru věnovat také a stát se v tomto opravdovým profesionálem. Proto jsem oslovil RK Mireas, kde mne přijali mezi sebe a já se tak mohl stát součástí této RK.

Co máte na své práci nejraději?

Na své práci mám nejraději spokojeného klienta s úsměvem na tváři a to jak v roli prodávajícího, tak v roli kupujícího.

Jaké je Vaše profesní krédo?

Při nákupu či prodeji nemovitosti se o vás postarám od A do Z.

Hodnocení

08.07.2016
Jarmila Yassein

Moc děkuji Vaší realitní kanceláři a po té především panu Blokesovi za vstřícnost a starostlivy přístup ke klientovi při prodeji mé nemovitosti v Hurghade. Ještě jednou děkuji moc a mohu pana Blokese jen doporučit dál.

02.08.2015
Velová Hana

Chtěla bych poděkovat makléři panu Pavlovi Blokešovi za jeho naprosto profesionální přístup při koupi mého bytu v Hurghade, Egypt. Při této realizaci byla přitomna překladatelka, abych všemu rozumněla - v případě, že bych měla nějake dotazy. Vše bylo úžasně připravené. Jsem velmi spokojena s prací pana makléře Pavla Blokeše. Mohu jen doporučit.

04.06.2015
Mohsen Azzam

The most professional agent ' I ever met . Reliable with the best collection of luxury properties and high standard of Service from A to Z it's highly Recommended !

18.10.2012
Marie Zadubanová

Realitní kancelář v zastoupení pana Blokěše pro mě udělala velký kus práce a nebylo to jednoduché, protože jsem kupovala apartmán v HURGÁDĚ a neumím žádný jazyk. Pan Blokěš všechno zařídil, zaletěl tam s námi a vše nám ukázal. Byli jsme moc spokojeni. Pokud uvažujete o bytě v Egyptě, jedině přes tuto realitní kancelář. Vůbec se toho nebojte. MZ

12.02.2011
Jaroslav a Dana Horákovi

Rozhodli jsme se ze zdravotních důvodů mého manžela prodat dům, který byl pro něho již nevyhovujícím. Naše dcera nám doporučila RK Mireas, a to konkrétně realitního makléře pana Pavla Blokeše. Po vzájemných dohodách jsme byli pevně přesvedčeni,že jsme v dobrých rukou člověka, empatického a znalého své profese. Vše proběhlo profesionálně úředně i lidsky. O nic jsme se nestarali a dům byl za velmi krátkou dobu prodán a bez obtíží předán novému majiteli, a to díky panu Blokešovi. Velmi si vážíme přístupu pana Blokeše. Zejména za to, jakým způsobem od začátku "akce" až do úplného konce vedl jednání na příslušných úřadech a s právníky, i KÚ města Nymburk. Ještě jednou upřímně děkujeme a přejeme vám do vaší RK více takovýchto schopných makléřů, jakým je Pan Pavel Blokeš.

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
phone: lname: fullname: