ZpětÚvod O nás

Kterak Mireas k realitám přišel

Kterak Mireas k realitám přišel

Pojďme na okamžik nahlédnout do minulosti. Do doby, kdy Mireas ještě neexistoval. Do doby, kdy se Karel Šoral rozhodl prodat byt po babičce. Jelikož se setkal s řadou lenošivých a neprofesionálních makléřů, prodej nemovitosti si nakonec obstaral sám. Tehdy se zrodila ona zajímavá myšlenka vytvořit poctivý lokální byznys. Realitní kancelář, do níž budou mít lenoši vstup zakázán. Realitní kancelář, která bude úspěšná pro svou férovost a aktivní přístup.

Mireas, jak ho známe dnes

Ryze česká realitní kancelář Mireas oficiálně vznikla 25. 5. 2005. A samé pětky, zdá se, přinesly štěstí. Dnes, po dlouholetých zkušenostech v oboru, se Mireas řadí mezi jedny z nejvýznamnějších regionálně zaměřených realitních kanceláří. 80% své činnosti soustředí na zprostředkování prodejů a koupi nemovitostí ve středních Čechách, zbylých 20% náleží investicím a poradenství v oblasti realit.

Sehraný tým profesionálních makléřů zná střední Čechy jako své boty. Jak by ne, když prodávají tam, kde bydlí. Makléři razí férový a přátelský přístup. Vždy rádi vyslechnou, pomohou a poradí to nejvýhodnější řešení. Ale co vám budeme povídat, o tom se přeci můžete přesvědčit sami! Přijeďte nás navštívit a ujistěte se, že svěřit prodej nemovitosti do správných rukou, se opravdu vyplatí. Najdete nás v kanceláři v Nymburce, Lysé nad Labem a Milovicích. Těšíme se na Vás!

Chcete se dozvědět víc o začátcích Mireasu? Přečtěte si příběh majitele Karla Šorala


Hledání realit:

Nemůžete najít tu správnou nemovitost? Napište hlídacímu Karlovi!


Mireas - všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Kontakty
Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána

Nahoru ↑