ZpětÚvod Kariéra

Staňte se realitním makléřem pro okres Nymburk a okolí

Společnost Mireas hledá do svého týmu nové kolegy na post realitního makléře. Zajímá vás tato pozice? Díky práci realitního makléře pro Mireas získáte další vzdělání, dovednosti, zkušenosti a možnost nadprůměrných výdělků. Přidejte se k nám a staňte se úspěšnými! Klienti oceňují naši práci v průběhu celého obchodního případu - právní, daňový a poradenský servis. Počet kladných referencí nám neustále stoupá.

Přečtěte si příběhy našich nejúspěšnějších makléřů:

Michal ProkopMichal Prokop se vypracoval až na spolumajitele realitní kanceláře Mireas. >> Eva BerkováZ recepční v Mateřském centru, Evy Berkové, se stala špičková realitní makléřka během 2 let. >>

Nebojte se začátků. Naši realitní makléři vás v tom nenechají. Z příběhů Michala a Evy se dozvíte, že začátky sice nejsou lehké, ale rozhodně stojí za to. Práce realitního makléře vám změní život.

Pracovní náplň realitního makléř

  • Vyhledávání vhodných nemovitostí k prodeji či pronájmu.
  • Telefonická i osobní komunikace s prodávajícím a kupujícím.
  • Prohlídky nemovitostí.
  • Osobní účast při zajišťování všech smluvních dokumentů.
  • Práce s databází prodávajících a kupujících.
  • Spolupráce s právními partnery.
  • Podpora vynikajícího jména společnosti Mireas.

Co od vás očekáváme

  • Aktivní přístup, spolehlivost a příjemné vystupování.
  • Obchodního ducha.
  • Komunikační a prezentační dovednosti.
  • Ochotu cestovat.
  • Týmového ducha – u nás budete spolupracovat s ostatními.
  • Minimálně středoškolské vzdělání, praxe není nutná.
  • Vlastní technické vybavení - auto, PC s připojením na internet, digitální fotoaparát, mobilní telefon.

Co vám nabízíme

  • Pravidelné vzdělávání a praktické tréninky, při kterých budeme rozvíjet vaše obchodní dovednosti, a které přizpůsobíme úrovni vašich zkušeností.
  • Fungující motivační systém – úspěšní makléři si u nás zaslouží nadprůměrné odměny.
  • Časovou flexibilitu práce.
  • Finanční podporu do začátku spolupráce.
  • Kariérní růst – pro schopné makléře máme připraveny další zajímavé pozice.
  • Práce na OSVČ nebo hlavní pracovní poměr.

Zaujali jsme vás? Podívejte se na další informace o práci v Mireas

Máte zájem o práci realitního makléře? Kontaktujte nás!

* povinné údaje

Hledání realit:

Nemůžete najít tu správnou nemovitost? Napište hlídacímu Karlovi!