ZpětÚvodČlánky Milovické Mirakulum

Milovice. Město nabité zábavou a zážitky pro celou rodinu

Milovice jsou jedním z měst, kde má RK Mireas svou kancelář. Město má už cca 12 tisíc obyvatel a právem je nazýváno městem mladých, protože průměrný věk obyvatel je kolem 35 let. V Milovicích a okolí najdete ideální podmínky k bydlení s celou rodinou. Ať už chcete byt, nebo rodinný dům.

Milovice jsou známé především pro svoji vojenskou minulost. V části města zvané Mladá vznikl už za Rakouska-Uherska rozsáhlý vojenský prostor. V něm žilo po roce 1968 více než sto tisíc vojáků se svými rodinami. Část vojenského prostoru byla po okupaci přestavována a do nových bytů se tak mohli nastěhovat lidé. Dříve nedostupný prostor dnes můžete navštívit a zavzpomínat tak na dobu minulou. Někomu může toto místo připomínat město duchů, jiní zase budou obdivovat netknutou přírodu. Každý si tu zkrátka najde to své.

Mirakulum. Unikum, které vás neomrzí

Největší atrakcí pro turisty i místní je zábavní Park Mirakulum, který byl vybudován na deseti hektarech původně průmyslového areálu. Jedná se unikátní projekt, který nemá v České republice obdoby. Najdete tu nespočet atrakcí pro děti, jimž dominuje dřevěný hrad s nádvořím a desítkami metrů podzemních chodeb. Součástí Mirakula je také lesopark, lesní naučná stezka nebo amfiteátr, ve kterém probíhají hudební a divadelní představení.

Tankodrom Milovice - vojákem na vlastní kůži

Mirakulem ale zábava v Milovicích nekončí. Navštívíte-li tamější tankodrom, čeká vás dobrodružství, na něž budete ještě hodně dlouho vzpomínat. 42 hektarů offroadových tratí, vojenské základny, střelnice a vojenská technika jsou věrné historii Milovic. Na pár hodin se přenesete do dob dávno minulých a okusíte, jaké je to být vojákem.


Hledání realit:

Zahraniční nemovitosti v nabídce


reality@mireas.cz

774 982 161

Chci prodat

Nemůžete najít tu správnou nemovitost? Napište hlídacímu Karlovi!


Mireas - všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Kontakty
Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána

Nahoru ↑