O mně

Lukáš Pecháček celý svůj dosavadní profesní život pracoval s klienty a byl neustále mezi lidmi. Měl vlastní podnikání, které miloval, avšak mu nezbýval čas na rodinu. Když byl postaven před rozhodnutí, zdali má pokračovat, přišel mu do cesty Mireas :-) . Zde nyní může dál uplatnit své dlouholeté zkušenosti, pracovat s lidmi a zároveň se věnovat rodině.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce duben 2020
Hodnocení - makléř měsíce září 2022
Hodnocení - makléř měsíce únor 2024

Několik otázek

Co Vás vedlo k tomu, stát se realitním makléřem?

Znám majitele a vím, že dokáže podržet a poradit. Klienti jsou spokojení s prací makléřů. Líbí se mi i rozmanitost makléřské práce. Takže bylo rozhodnuto. Chci být makléřem u RK Mireas.

Jaké je Vaše profesní krédo?

Makléřinu dělám vždy tak, abych se nikdy nemusel stydět potkat své klienty na ulici.

Jakou důležitou vlastnost by podle Vás měl makléř mít?

S klienty jednat vždy férově!

Co máte na své práce nejraději?

Líbí se mi ta rozmanitost práce - člověk není jen makléř, ale také: instalatér, psycholog, pracovní agent,politik,odhadce atd.

Hodnocení

20.03.2024
Stanislava Kyselova

Chtěla bych moc poděkovat panu Lukáši Pecháčkovi za skvělé služby, skvělý přístup a skvělou spolupráci. Již po několikáté nám pomohl s pronájmem bytu, a jeho profesionální přístup je opravdu znát, protože dokáže vyhovět požadavkům jak z naši strany tak i ze strany nájemců a vyjde z toho vždy spokojenost pro všechny. Rozumí své práci a hlavně lidem.

15.11.2023
Petra Jiroušková

Doporučuji makléře p. Pecháčka. Profesionální přístup a komunikace se zákazníkem.

16.10.2023
Svašková

Chtěla bych poděkovat za velkou profesionalitu panu Lukáši Pecháčkovi. Je to makléř na svém místě, své práci rozumí a hlavně dokáže odhadnout co klient potřebuje a podle toho mu vyhovět a vše zařídit k plné spokojenosti. Pana Pecháčka doporučuji i svým známým a reakce na jeho služby jsou velmi pozitivní. Pro pana Pecháčka je hlavně důležitá spokojenost klienta a za to mu moc děkuji.

16.10.2023
Jaroslav Horak

S profesionálním a zároveň lidským přístupem pana Pecháčka při koupi bytu jsem byl velmi spokojen. Ještě jednou děkuji.

16.10.2023
Simona Králová

Vřele doporučuji realitní kancelář Mireas. Spolupráce s panem Lukášem Pecháčkem byla úžasná, rychlá a profesionální.

10.11.2022
Pavel Reich

S prací pana Pecháčka jsem velmi spokojen. Kvůli globální situaci byl prodej trochu složitější, ale vše jsme zvládli ke spokojenosti obou. Firmu Mireas a pana Pecháčka doporučuji i dalším potenciálním klientům.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
phone: fname: lname: email: