O mně

Lukáš Pecháček celý svůj dosavadní profesní život pracoval s klienty a byl neustále mezi lidmi. Měl vlastní podnikání, které miloval, avšak mu nezbýval čas na rodinu. Když byl postaven před rozhodnutí, zdali má pokračovat, přišel mu do cesty Mireas :-) . Zde nyní může dál uplatnit své dlouholeté zkušenosti, pracovat s lidmi a zároveň se věnovat rodině.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce duben 2020

Několik otázek

Co Vás vedlo k tomu, stát se realitním makléřem?

Znám majitele a vím, že dokáže podržet a poradit. Klienti jsou spokojení s prací makléřů. Líbí se mi i rozmanitost makléřské práce. Takže bylo rozhodnuto. Chci být makléřem u RK Mireas.

Jaké je Vaše profesní krédo?

Makléřinu dělám vždy tak, abych se nikdy nemusel stydět potkat své klienty na ulici.

Jakou důležitou vlastnost by podle Vás měl makléř mít?

S klienty jednat vždy férově!

Co máte na své práce nejraději?

Líbí se mi ta rozmanitost práce - člověk není jen makléř, ale také: instalatér, psycholog, pracovní agent,politik,odhadce atd.

Reference

18.11.2018
Jiří Thiele

Parádní komunikace, ochota a profesionální přístup. Spolupráce s panem Pecháčkem je naprosto skvělá :). Ještě jednou díky.

24.10.2018
Jitka Hladíková

S realitní kanceláří Mireas, konkrétně s panem Pecháčkem, byla naprosto bezproblémová komunikace a vlastně nebylo vůbec nic, v čem by nám nevyhověl (termín prohlídky o víkendu, okamžité odpovědi na mé otázky, ...). Měla jsem pocit, že je férový k prodávajícímu i ke kupujícímu. A ještě je s ním hezké popovídání:-).

28.11.2016
Kateřina Vinklerová

K Mireas a práci pana Pecháčka mohu jen doporučit. Prodej díky němu proběhl tak rychle, až jsem tomu sama nevěřila, profesionální přístup, rychlá domluva, vše mohu hodnotit na 1. Už se těším, až zase navážeme spolupráci.

21.03.2016
Jakub Stromko

Dobrý den, se službami pana Pecháčka jsme byli nadmíru spokojeni vše bylo tak jak jsme se dohodli a vše dotáhli do zdárného konce. Vřele doporučuji

15.11.2015
Radovan Paukrt

Dobrý den, s panem Pecháčkem byla skvělá spolupráce, vše proběhlo na 1, fér jednání, prodej proběhl za krátkou dobu. Od prodeje jsme s panem Pecháčkem stále v kontaktu, jelikož jsme si rozuměli. Realitku MIRAES DOPORUČUJI.

24.10.2014
Vratislav Jindra

Rád bych tímto poděkoval za služby RK Mireas, konkrétně panu Pecháčkovi, za bezproblémový prodej domu.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
fullname: fname: phone: lname: email: