O mně

Klára Jílková vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou a řadu let pracovala ve farmacii. Pro práci v naší realitní kanceláři se rozhodla zejména proto, že jde jejími slovy o místní a dobře fungující firmu, která staví na svém dobrém jménu. S Mireasem je v kontaktu téměř od začátku, kdy s manželem hledali větší byt. Později začal její manžel v Mireasu pracovat a Kláru velmi bavilo poslouchat jeho zkušenosti a zážitky z práce. Ze své předchozí práce Klára využívá zkušenosti s projektovým řízením, schopnost efektivní komunikace s klienty i spolupracovníky a také znalost angličtiny. 

Pro více informací o Kláře, jejím manželovi Pavlovi a o jejich společném působení ve světě realit se podívejte na jejich webový projekt www.klara-jilkova.cz.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce březen 2021
Hodnocení - makléř měsíce listopad 2022

Reference

22.11.2022
Matysková S.

S firmou Mireas Reality jsem byla velmi spokojená. Konkrétně pak spolupráce s paní Jílkovou byla profesionální a velice příjemná. Vše dopadlo na jedničku a přesně tak, jak jsem si představovala, možná i lépe :-) Děkuji za vše!

11.11.2022
Petr Horák

Velice děkujeme touto cestou za pomoc při pronájmu našeho bytu paní realitní makléřce Kláře Jílkové. Velmi profesionální přístup a ochota při řešení jakýchkoliv problémů. Mohu jen doporučit! Velká spokojenost.

10.11.2022
David Ruda, Lucie Holubová

Se službami makléřky Kláry Jílkové jsme byli velmi spokojeni. Vstřícný a milý přístup. Vše proběhlo bez problémů! Doporučujeme!

10.11.2022
Milada Šandová Křížová

Pronajímám byt a vždy si při hledání nového nájemníka přizvu na pomoc Mireas reality. Nejprve jsem jednala s panem Pavel Jílek, teď mi s pronájmem pomáhá jeho žena Klára Jílková. Oba jsou velice milí a ochotní. Jednají velmi rychle a vždy mi najdou spolehlivé a poctivé nájemníky. Příště je určitě oslovím znovu.

10.11.2022
Sona Kolmanova

RK Mireas velice doporučuji. Měli jsme možnost spolupráce s paní Klárkou Jílkovou, která nám pomohla pronajmout nemovitost a nemáme co vytknout. Velmi milá, profesionální, precizní a vstřícná. Jsme velmi spokojeni. Děkujeme

10.11.2022
Annamaria Szitasova

S Mireas reality sme boli veľmi spokojní. Skvelá, profesionálna komunikácia a prístup. Celý proces prenájmu prebiehal až "zázračne" hladko a rýchlo. Za seba určite odporúčam.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
lname: fullname: email: fname: phone: