O mně

Klára Jílková vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou a řadu let pracovala ve farmacii. Pro práci v naší realitní kanceláři se rozhodla zejména proto, že jde jejími slovy o místní a dobře fungující firmu, která staví na svém dobrém jménu. S Mireasem je v kontaktu téměř od začátku, kdy s manželem hledali větší byt. Později začal její manžel v Mireasu pracovat a Kláru velmi bavilo poslouchat jeho zkušenosti a zážitky z práce. Ze své předchozí práce Klára využívá zkušenosti s projektovým řízením, schopnost efektivní komunikace s klienty i spolupracovníky a také znalost angličtiny. 

Pro více informací o Kláře, jejím manželovi Pavlovi a o jejich společném působení ve světě realit se podívejte na jejich webový projekt www.klara-jilkova.cz.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce březen 2021
Hodnocení - makléř měsíce listopad 2022
Hodnocení - makléř měsíce duben 2023

Reference

01.09.2023
Helena Zvěřinová

Děkuji paní Jílkové z RK Mireas za profesionální, ale zároveň laskavý přístup. Výborná prezentace nemovitosti a neuvěřitelná trpělivost.

24.05.2023
Martin Duda

Nad očekávání příjemné, rychlé a vstřícné jednání s kanceláří, ale hlavně s paní Jílkovou, která kancelář zastupuje coby realitní makléřka. Vřele doporučuji.

18.05.2023
Lenka Šílová

Naprosto perfektní spolupráce. Jsme maximálně spokojeni. Paní Jílková je velmi milá, vstřícná a určitě budeme rádi dále doporučovat.

18.05.2023
Dan Marszálek

Oceňuji profesionální přístup paní Kláry Jílkové, a to při koupi nemovitosti i jejího pronájmu.

18.05.2023
Kamil Rybár

Velké díky paní Ing. Jílkové za pomoc s prodejem bytu. Dokonalá práce od začátku do konce. Vstřícné, spolehlivé, ochotné, empatické jednání a skvělá komunikace...je toho o dost více. Chci zmínit i pana manžela Ing. Jílka. I jemu děkuji!

18.05.2023
Lucie Římanová

Doporučujeme realitní kancelář Mireas. Paní Jílková byla opravdu moc ochotná a se vším nám pomohla a poradila.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
phone: fname: email: