O mně

Klára Jílková vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou a řadu let pracovala ve farmacii. Pro práci v naší realitní kanceláři se rozhodla zejména proto, že jde jejími slovy o místní a dobře fungující firmu, která staví na svém dobrém jménu. S Mireasem je v kontaktu téměř od začátku, kdy s manželem hledali větší byt. Později začal její manžel v Mireasu pracovat a Kláru velmi bavilo poslouchat jeho zkušenosti a zážitky z práce. Ze své předchozí práce Klára využívá zkušenosti s projektovým řízením, schopnost efektivní komunikace s klienty i spolupracovníky a také znalost angličtiny. 

Pro více informací o Kláře, jejím manželovi Pavlovi a o jejich společném působení ve světě realit se podívejte na jejich webový projekt www.klara-jilkova.cz.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce březen 2021
Hodnocení - makléř měsíce listopad 2022
Hodnocení - makléř měsíce duben 2023
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2023
Hodnocení - makléř měsíce leden 2024

Hodnocení

06.06.2024
Agim Pa

Jsme velice spokojení. Paní Klára Jílková byla vždy spolehlivá, důsledná a se vším pomohla. Děkujeme moc a rozhodně doporučujeme.

06.06.2024
Martin Najman

Od začátku do konce prodeje a předání domu naprostá spokojenost. Pravidelný reporting ohledně prohlídek a situace s prodejem, komunikace na jedničku. Velmi doporučuji.

06.06.2024
Lubor Najman

Jakmile chcete realizovat prodej, koupi, pronájem nebo cokoliv s Vaší nemovitostí, neváhejte oslovit a využít služby realitní kanceláře Mireas. Nám při prodeji nemovitosti pomohla svojí profesionální a spolehlivou prací, se zařízením všech potřebných úkonů a dokumentů paní Ing. Klára Jílková a byli jsme moc a moc spokojeni. Můžeme jen doporučit. Je to dáma na svém místě a svým přístupem k práci jde mnoha lidem příkladem. Ještě jednou hodně moc děkujeme, ať se daří a přejeme spoustu spokojených klientů.

25.01.2024
Karel Barták

Již vícekrát mně pomohli sehnat spolehlivé nájemníky a zařídili i potřebné formality okolo. Nadmíru spokojen jsem byl i se zprostředkováním prodeje nemovitosti. Konkrétní dík patří Kláře Jílkové.

24.01.2024
Ľuboslav Fabian

Velké díky paní Ing. Jílkové za pomoc s prodejem bytu. Dokonalá práce od začátku do konce. Vstřícné, spolehlivé, ochotné, empatické jednání a skvělá komunikace. Paní Jílková je férová makléřka, která působí profesionálně a příjemně. Rád bych vyzdvihl rychlost při prodeji, od podpisu rezervační smlouvy až po předání bytu. Moc doporučuji, maximální spokojenost!

24.01.2024
Martina

Paní Jílková je dáma na svém místě, rychlé jednání, příjemné vystupování. Vše nám zprostředkovala, žádné problémy ani jiné starosti, prostě pro nás super výběr realitní makléřky. Děkujeme Martina a děti

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
phone: email: