O mně

Klára Jílková vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou a řadu let pracovala ve farmacii. Pro práci v naší realitní kanceláři se rozhodla zejména proto, že jde jejími slovy o místní a dobře fungující firmu, která staví na svém dobrém jménu. S Mireasem je v kontaktu téměř od začátku, kdy s manželem hledali větší byt. Později začal její manžel v Mireasu pracovat a Kláru velmi bavilo poslouchat jeho zkušenosti a zážitky z práce. Ze své předchozí práce Klára využívá zkušenosti s projektovým řízením, schopnost efektivní komunikace s klienty i spolupracovníky a také znalost angličtiny. 

Pro více informací o Kláře, jejím manželovi Pavlovi a o jejich společném působení ve světě realit se podívejte na jejich webový projekt www.klara-jilkova.cz.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce březen 2021

Reference

29.01.2022
Jan Tejkal

Spolupráci s firmou Mireas zastoupenou paní Klárou Jílkovou můžu jedině doporučit. V dnešní realitní krizi se podařilo najít žádanou nemovitost, takže už tohle je velký úspěch. Paní Jílková je férová makléřka, která působí profesionálně a příjemně. Rád bych vyzdvihl rychlost při prodeji: od podpisu rezervační smlouvy po předání nemovitosti uběhla kratší doba, než jakou potřebuje úřad v Lysé nad Labem na registraci auta.

11.01.2022
Pavel Kolman

Spolupráce s p. Jílkovou i p. Jílkem byla nad očekávání úžasná jak profesionálně, tak i lidsky. V krátké době zařídili vše potřebné k naší absolutní spokojenosti. Určitě doporučujeme.

11.01.2022
Karel B.

Již vícekrát mně pomohli sehnat spolehlivé nájemníky a zařídili i potřebné formality okolo.

24.09.2020
Patricia Krausová

Spolupracovala jsem s manželi Jílkovými, především s paní Jílkovou a byla to nejlepší volba. Naprosto bezproblémová komunikace, férový a lidský přístup, vše co bylo třeba ohledně prodeje bytu zařídit, pohotově vyřešeno. Pokud v budoucnu budu potřebovat realitní služby, znovu se ozvu. Moc doporučuji, maximální spokojenost!

21.04.2020
Markéta a Martin Kloubkovi

S makléři realitní kanceláře Mireas jsme měli již několikrát naprosto skvělou zkušenost. Naposledy s Klárou Jílkovou při prodeji našeho bytu. Profesionalita, vstřícnost, skvělá komunikace, férovost.

25.09.2016
Marcela Javůrková

Výborná spolupráce s paní Jílkovou.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
fname: phone: lname: email: