Kariéra

Haló, haló, na vědomost se dává, že hledá se ryba dravá aneb Sháníme dalšího makléře do týmu Mireas

Náš tým se neustále rozrůstá. Prodávat reality s lidskou tváří se zkrátka vyplácí. Naše pravidlo je totiž „prodáváme tam, kde bydlíme“. Pokud jste tedy z Nymburska a okolí, je pro vás práce makléře jako stvořená.

Odměnou za poctivou práci Vám budou nejen nadprůměrné výdělky, ale i koučink a osobní rozvoj.

Plácneme si?

  • Máte v sobě kousek dravosti, empatie a kreativity?
  • Jste cílevědomý a nechybí vám zdravé sebevědomí?
  • Rád pracujete s lidmi a pro lidi? Komunikujete?
  • Chcete na sobě makat a rozvíjet se?
  • Toužíte po práci v pohodovém týmu?

Pokud jste na tyhle otázky odpověděl ANO, tak my také říkáme ANO. Chceme Vás! Tak nám pošlete svůj životopis.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Vyhledávání vhodných nemovitostí k prodeji či pronájmu na Nymbursku a okolí.
  • Komunikace s majiteli nemovitostí a kupci.
  • Pořádání prohlídek nemovitostí.
  • Osobní účast při zajišťování všech smluvních dokumentů.
  • Práce s databází prodávajících a kupujících.
  • Spolupráce s právními partnery.

Co Vám nabízíme?

  • Primárně smlouvu na hlavní pracovní poměr (HPP).
  • Ale můžeme se domluvit i na živnostenský list.
  • Vzdělávání, kurzy, semináře, koučink, osobní rozvoj.
  • Motivační systém odměňování. Dokážeme ocenit úspěšné makléře!
  • Časovou flexibilitu. Sami si plánujte svůj pracovní den.
  • Finanční podporu do začátku.
  • Kariérní růst.

Co požadujeme?

  • Chuť do práce. S ní jde totiž všechno lépe.
  • Dobré komunikační dovednosti, ochotu pracovat s lidmi.
  • Týmovou spolupráci.
  • Minimálně středoškolské vzdělání. Praxi nevyžadujeme. Zaučíme Vás.
  • Vlastní technické vybavení (auto, PC s připojením na internet, digitální fotoaparát, mobilní telefon).

V tomto oboru platí více než jinde, že píle přináší svoje ovoce. Něco o tom ví i Michal Prokop, jehož příběhem se můžete inspirovat. Třeba se i Vy rychle vyšvihnete a bude z Vás špička v realitním světě.

A když to nepůjde tak rychle, zachovejte klid! Každý přece nějak začínal. V začátcích Vám samozřejmě s makléřinou pomůžeme a podpoříme Vás nějakým tím penízem. A to, jestli si každý měsíc vyděláte na dovolenou na Bali, bude už jen na Vás. Tak co, jdete do toho s námi?

Kontaktní formulář

fullname: lname:

Makléř měsíce

Lukáš Pecháček

Spolupracujte se mnou