O mně

Do světa Mireas realit Eva vstoupila v dubnu roku 2013. Dobře si vzpomínáme na ten moment, kdy poprvé přišla do naší kanceláře v Lysé. Její osobité charisma se prostě nedalo přehlédnout a pozitivní energie zajiskřila ihned. Předchozí pracovní zkušenost v mateřském centru jistě přišla vhod. Z Evy totiž ihned vycítíte absolutní vnitřní klid, pochopení a touhu naslouchat. Důvěru klientů si mimo jiné získá i svým profesionální a zodpovědným přístupem. No co vám budeme povídat, Evě zkrátka makleřina sedne. V roce 2017 se Evě narodil syn Adámek a nyní se vrací zpět na plný plyn do práce, i když ani v průběhu rodičovské dovolené z makléřského světa zcela nevypadla .Eva sama vychovává dvě děti, pro které se snaží být oporou a tou nejlepší maminkou!

„Když se bojíte přijmout výzvy, daleko to nedotáhnete. Ke své práci přistupuji aktivně a překážky mě jen tak neodradí. Je to stejné jako v osobním životě. Jakožto makléřka se řídím heslem 'Staň se překážkovým běžcem. Nesoustřeď se na překážky, soustřeď se na cíl. Pak běž, skákej - a dej do toho všechno!' Vždy se snažím klientovi plně naslouchat a nabídnout mu nejlepší možnou variantu. Jen tak je náš společný cíl úspěšný a spokojenost na všech stranách.“ popisuje Eva svůj makléřský styl.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce červen 2014
Hodnocení - makléř měsíce duben 2015
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2015
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2015
Hodnocení - makléř měsíce leden 2016
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2016
Hodnocení - makléř měsíce prosinec 2022

Reference

15.03.2023
Vlaďka Zolotuchinová

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Evě Berkové za skvělé služby při pronájmu mých realit. Profesionální, velmi příjemné jednání, detailní znalosti problematiky a realitního trhu. Velice si cením práce paní Evy Berkové, která se o vše postarala i bez mé přítomnosti v době mé zahraniční cesty. Vše jsme řešili elektronicky nebo telefonem. Jen 2x jsem musela přijet osobně. Podklady byly vždy perfektně připravené a včas zaslané ke schválení, o každé schůzce s klientem mě paní Berková informovala. Při jednáních byla velice milá. Po celou dobu byl přístup paní Berkové velmi profesionální, přátelský a lidský. Pokud budu někdy pronajímat, prodávat nebo kupovat, tak vím, kam se mám obrátit. Ráda využiji opakovaně vašich služeb. Chtěla bych tímto poděkovat paní Evě Berkové za skvělou práci a popřát ji a celému týmu MIREAS reality hodně spokojených klientů.

06.02.2023
Alice Kanská

Chtěla bych poděkovat,makléřce paní Evě Berkové za pronájem bytu. Díky Vašemu lidskému a vstřícnému přístupu vše proběhlo bez problémů a rychle,za což jsem Vám velice vděčná.Jako realitní makléřku Vás všem vřele doporučuji.

06.02.2023
Václav Šlingr

Velice profesionální přístup a ochota makléřky paní Evy Berkové již od prvního setkání až po uzavření smlouvy při hledání nových nájemníků na pronájem bytu. Paní Evo děkuji a přeji Vám mnoho nových zájemců o Vaše služby, super. VŠ

06.02.2023
Pavel Hrach

Skvělý spolupráce s touto realitkou, zejména s paní Evou Berkovou. Výborná komunikace, vřelost, časová flexibilita, profesionální přístup. Děkuji za zprostředkování a mohu doporučit všem tuto spolupráci.

06.02.2023
Silvie Krchová-Ulrichová

Služby této RK využívám už podruhé v rámci pronájmu bytu. Profesionalita, vstřícný přístup. Pokaždé komunikuji s paní Eva Berková, která se postará o vše potřebné. Jako pronajímatel se nemusím téměř o nic starat. Navíc má paní Berková velmi osobní přístup, za její prací stojí léta praxe. Doporučuji.

10.11.2022
Ladik 236

Tímto chci poděkovat paní Berkové za úžasný přístup jednání a postup při prohlídce nemovitosti a předání domu k našemu pronájmu vřele doporučuji.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Zobrazit další

Kontaktní formulář

*
*
lname: fullname: