O mně

Do světa Mireas realit Eva vstoupila v dubnu roku 2013. Dobře si vzpomínáme na ten moment, kdy poprvé přišla do naší kanceláře v Lysé. Její osobité charisma se prostě nedalo přehlédnout a pozitivní energie zajiskřila ihned. Předchozí pracovní zkušenost v mateřském centru jistě přišla vhod. Z Evy totiž ihned vycítíte absolutní vnitřní klid, pochopení a touhu naslouchat. Důvěru klientů si mimo jiné získá i svým profesionální a zodpovědným přístupem. No co vám budeme povídat, Evě zkrátka makleřina sedne. V roce 2017 se Evě narodil syn Adámek a nyní se vrací zpět na plný plyn do práce, i když ani v průběhu rodičovské dovolené z makléřského světa zcela nevypadla .Eva sama vychovává dvě děti, pro které se snaží být oporou a tou nejlepší maminkou!

„Když se bojíte přijmout výzvy, daleko to nedotáhnete. Ke své práci přistupuji aktivně a překážky mě jen tak neodradí. Je to stejné jako v osobním životě. Jakožto makléřka se řídím heslem 'Staň se překážkovým běžcem. Nesoustřeď se na překážky, soustřeď se na cíl. Pak běž, skákej - a dej do toho všechno!' Vždy se snažím klientovi plně naslouchat a nabídnout mu nejlepší možnou variantu. Jen tak je náš společný cíl úspěšný a spokojenost na všech stranách.“ popisuje Eva svůj makléřský styl.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce červen 2014
Hodnocení - makléř měsíce duben 2015
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2015
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2015
Hodnocení - makléř měsíce leden 2016
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2016

Reference

04.09.2020
Terezie Jančaříková

Děkuji paní Evě Berkové za zprostředkování koupě nemovitosti. Paní Berková je velmi milá a vstřícná. Spolupráci vřele doporučuji.

25.08.2020
Patrik 2332

Potreboval jsem dobre a rychle prodat svoji nemovitost a tak jsem hledal spolehlivou realitku,Mireas byla pro me jasna volba!Timto bych chtel podekovat pani Eve Berkove a rovnou ji doporucit vsem lidem,co potrebuji prodat rychle a spolehlive a bez starosti!

30.03.2020
Michaela Cinková

Vřele doporučuji díky úžasnému jednání, rychlému vyřízení všech potřebných papírů a formalit makléřky Evy Berkové. Moc děkujeme a určitě se nám bude krásně bydlet s dětmi v bytě který jste nám zprostředkovala.

06.03.2020
Vratislav Sebek

Kvalitní servis, profesionální jednani

22.08.2016
Marek Severa

Při pronájmu bytu jsem se obrátil na paní Berkovou z reality Mireas a byla to skvělá volba.O vše se postarala,lidské jednání a ochota.Vřele doporučuji.

08.05.2016
Michal Štěrba

Děkuji p. Evě Berkové, za realizaci bytu, za profesionální jednání, spolehlivost, příjemnou komunikaci, ochotnost a především oceňuji schopnost se přizpůsobit mé pracovní době. Největší spokojenost Neváhejte se na p. Berkovou obrátit, vřele doporučuji.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
fullname: phone: fname: