O mně

Do světa Mireas realit Eva vstoupila v dubnu roku 2013. Dobře si vzpomínáme na ten moment, kdy poprvé přišla do naší kanceláře v Lysé. Její osobité charisma se prostě nedalo přehlédnout a pozitivní energie zajiskřila ihned. Předchozí pracovní zkušenost v mateřském centru jistě přišla vhod. Z Evy totiž ihned vycítíte absolutní vnitřní klid, pochopení a touhu naslouchat. Důvěru klientů si mimo jiné získá i svým profesionální a zodpovědným přístupem. No co vám budeme povídat, Evě zkrátka makleřina sedne. V roce 2017 se Evě narodil syn Adámek a nyní se vrací zpět na plný plyn do práce, i když ani v průběhu rodičovské dovolené z makléřského světa zcela nevypadla .Eva sama vychovává dvě děti, pro které se snaží být oporou a tou nejlepší maminkou!

„Když se bojíte přijmout výzvy, daleko to nedotáhnete. Ke své práci přistupuji aktivně a překážky mě jen tak neodradí. Je to stejné jako v osobním životě. Jakožto makléřka se řídím heslem 'Staň se překážkovým běžcem. Nesoustřeď se na překážky, soustřeď se na cíl. Pak běž, skákej - a dej do toho všechno!' Vždy se snažím klientovi plně naslouchat a nabídnout mu nejlepší možnou variantu. Jen tak je náš společný cíl úspěšný a spokojenost na všech stranách.“ popisuje Eva svůj makléřský styl.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce červen 2014
Hodnocení - makléř měsíce duben 2015
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2015
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2015
Hodnocení - makléř měsíce leden 2016
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2016

Reference

10.11.2022
Ladik 236

Tímto chci poděkovat paní Berkové za úžasný přístup jednání a postup při prohlídce nemovitosti a předání domu k našemu pronájmu vřele doporučuji.

10.11.2022
Marie Ferlesová

Vážená paní Berková, mám ráda lidi, kteří jednají s nadhledem a porozuměním se všemi účastníky, a tak vše jde hladce a s úsměvem - jste úžasná!!! Děkuji Vám za profesionální provedení akce "pronájem domu". Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.

10.11.2022
Jakub Dušejovský

Děkuji moc za spolupráci při pronájmu bytu. Byl jsem velmi spokojen s makléřkou paní Evou Berkovou. Její profesionální a přitom lidský přístup se v dnešní době tolik nevidí. Zároveň velmi oceňuji i její férové jednání, když jsme se na něčem domluvili, tak to platilo. Rovněž reakční doba na mé dotazy byla vždy velmi rychlá a flexibilní. RK Mireas můžu všem jen doporučit. Pokud bych ještě někdy potřeboval využít služeb RK, určitě to bude zase Mireas reality.

10.11.2022
Vitrazek

S Mireas, konkrétně s Evou Berkovou, jsme byli velmi spokojeni. Její jednání bylo profesionální a my tak neměli s pronájmy žádné starosti. Velmi děkujeme!)

10.11.2022
Tereza Vykoukalová

Společnost Mireas s.r.o., jsem oslovila s žádostí pronájmu bytu. Od začátku RK postupovala velmi vstřícně a profesionálně. Konkrétně bych chtěla poděkovat makléřce Nikole Šoralové a Evě Berkové za skvělou komunikaci, velmi milý přístup a preciznost. Po každé stránce skvělá spolupráce. Společnost Mireas s.r.o. mohu jen doporučit.

10.11.2022
Petrtriebeds

Dobrý den,děkuji paní Berkové výborný přístupPetrtriebeds

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
fullname: email: