O mně

Do světa Mireas realit Eva vstoupila v dubnu roku 2013. Dobře si vzpomínáme na ten moment, kdy poprvé přišla do naší kanceláře v Lysé. Její osobité charisma se prostě nedalo přehlédnout a pozitivní energie zajiskřila ihned. Předchozí pracovní zkušenost v mateřském centru jistě přišla vhod. Z Evy totiž ihned vycítíte absolutní vnitřní klid, pochopení a touhu naslouchat. Důvěru klientů si mimo jiné získá i svým profesionální a zodpovědným přístupem. No co vám budeme povídat, Evě zkrátka makleřina sedne. V roce 2017 se Evě narodil syn Adámek a nyní se vrací zpět na plný plyn do práce, i když ani v průběhu rodičovské dovolené z makléřského světa zcela nevypadla .Eva sama vychovává dvě děti, pro které se snaží být oporou a tou nejlepší maminkou!

„Když se bojíte přijmout výzvy, daleko to nedotáhnete. Ke své práci přistupuji aktivně a překážky mě jen tak neodradí. Je to stejné jako v osobním životě. Jakožto makléřka se řídím heslem 'Staň se překážkovým běžcem. Nesoustřeď se na překážky, soustřeď se na cíl. Pak běž, skákej - a dej do toho všechno!' Vždy se snažím klientovi plně naslouchat a nabídnout mu nejlepší možnou variantu. Jen tak je náš společný cíl úspěšný a spokojenost na všech stranách.“ popisuje Eva svůj makléřský styl.

Ocenění

Hodnocení - makléř měsíce červen 2014
Hodnocení - makléř měsíce duben 2015
Hodnocení - makléř měsíce červenec 2015
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2015
Hodnocení - makléř měsíce leden 2016
Hodnocení - makléř měsíce srpen 2016

Reference

10.02.2022
Yveta Švancarová

Se službami paní Evy Berkové jsem byla velmi spokojená! Rychlé a milé jednání, profesionální, vstřícný a ochotný přístup. Vše proběhlo naprosto bez problému. Doporučuji! Yveta Švancarová

10.02.2022
Martin Chmelan

paní Berková vše co jsem potřeboval, rychle vyřídila. Super

10.02.2022
Jakub Taneček

Paní Berková vše vyřídila a odpověděla na veškeré dotazy. Takové jednání se jen tak nevidí. Rozhodně doporučuji všem.

08.02.2022
Silvie Krišková

Doporučuji paní Berkovou. Rychlé a vstřícné jednání., důslednost. Velká spokojenost.

08.02.2022
Lucie Holubová

Rychlá domluva, poradí se vším. Určitě doporučuji. 10/10 Vše řádně vysvětlí, přizpůsobí se Vašemu času. Hlavně by jsem chtěla poděkovat paní E. Berkové za úžasný přístup

08.02.2022
Martina Nováková

Děkuji za skvělou spolupráci s makléřkou paní Berkovou, která mi pomohla najít vhodný byt k pronájmu. Vážím si její profesionality, rychlé komunikace a ochoty se sejít i ve večerních hodinách.

Zobrazit další

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
fullname: lname: