O mně

O Aleně Dosedlové můžeme s klidným svědomím říci, že se do naší společnosti zamilovala na první pohled. Jako rodačka z Nymburka, nás znala, ale jiskra přeskočila, až když si od Mireas Reality pořídila vlastní chalupu. Od té doby se její svět změnil na “svět realit”, a to nás baví. Po vysokoškolských studií se vrátila z Prahy do středních čech, kde doposud žije a věnuje se svému povolání na 100%.

Několik otázek

Co pro vás znamená “být makléřem”?

Být makléřem pro mě neznamená být jen prodejcem nebo zprostředkovatelem. Makléř je dle mého spíše “dohazovač”, který klientům pomáhá najít ideálního partnera, se kterým si ve všem sedne a obchod díky tomu může dopadnout na výbornou. Spolupráce se mnou probíhá v deseti základních krocích: 1. zavoláte mi a dalších devět už vyřídím já :-).

Co máte na své práci nejraději?

Těší mě, že se ve své práci setkávám s různými lidmi. Makléřina je velmi flexibilní práce, která přináší neustále nové výzvy a navíc mi umožňuje využít mé právnické vzdělání.

Čeho si na společnosti Mireas ceníte nejvíce?

Mireas mi vyhovuje svou rodinnou atmosférou a spolupráce se zkušenými kolegy mi v začátcích umožnila se na trhu s nemovitostmi rychle zorientovat.

Kontaktní formulář

*
*
fname: fullname: phone: lname: