ZpětÚvod Archiv zpráv ze světa realit a nemovitostí

Archiv zpráv ze světa realit a nemovitostí

Pronájem bytu přes realitní kancelář

Pronájmů na vlastní pěst, které nevyšly, známe desítky. Můžete si o nich přečíst v předchozím článku, kde jsme vám slíbili, že si povíme o výhodách pronájmu nemovitosti přes spolehlivou RK. Vyhnete se tak mnoha nepříjemnostem, které by vás stály nejenom spoustu peněz, ale také času a nervů. A nervy máme jenom jedny, že?

Proč nepronajímat byt na vlastní pěst

Požádali jsme našeho nejúspěšnějšího realitního makléře Michala Prokopa, aby se vžil do člověka, který chce na vlastní pěst pronajímat byt. Jeho odpověď byla: „Cože? Jste se snad zbláznili, ne! Tak to bych si nelajsnul ani v tom nejhorším snu." Ono se to totiž lehce řekne - pronajmout byt. Říkáte si, že nájemníky můžete kdykoliv vystěhovat (věřte, že to taknení), můžete si mezi nimi vybírat (ne, nemůžete) a samozřejmě, že se tam nájemníci budou chovat spořádaně (ehm...).

Příběh Evy Berkové

16.03.2015 08:18

Příběh Evy Berkové

Eva Berková nepracovala vždy jako realitní makléřka. Přes 3 roky zastávala místo recepční v Mateřském centru v Lysé nad Labem. Práce s lidmi byla jejím denním chlebem. Postupně ale Eva začala uvažovat o změně povolání, a to nejen z důvodů finančních. Cítila, že dosavadní práce pro ní není to pravé ořechové. Proto v momentě, kdy Evě zavolal Michal Vrňák s nabídkou práce realitní makléřky, neváhala ani minutu a nabídku přijala.

Příběh Michala Prokopa

09.03.2015 11:05

Příběh Michala Prokopa

Michal Prokop se pohybuje v oblasti realit již přes 7 let. Jeho kariéra profesionálního makléře začala právě v Mireasu v květnu 2007. Po střední škole krátce pracoval jako prodejní asistent v mezinárodní společnosti obchodující s nábytkem a bytovými doplňky, ale tahle práce ho nenaplňovala. Stereotyp totiž není nic pro Michala. Jednoho dne pak od svého bratra získal kontakt na majitele realitní kanceláře Mireas, Karla Šorala, který sháněl realitního makléře pro Mladou Boleslav. Michalovi stačil první pohovor k tomu, aby si byl naprosto jistý, že přesně tohle je práce, která ho učiní šťastným.

Home Staging

12.09.2014 06:59

Home Staging

 A zase jsme kápli na skvělou novinku, se kterou se s vámi prostě musíme podělit! Nově totiž u nás můžete využít doplňkovou službu s názvem Home Staging nebo chcete-li atraktivní prezentace prodávané nemovitosti. Hlavní finta spočívá v tom, že vaši nemovitost (obývanou i neobývanou) profesionálně připravíme tak, aby na fotografiích, potažmo při prohlídkách, upoutala co nejvíce potenciálních zájemců. Díky Home Stagingu tudíž získáte mnohem vyšší šanci na rychlý a bezstarostný prodej, aniž byste museli výrazně snižovat prodejní cenu.

Nechte si svou nemovitost proklepnout od základu, rozhodně se vám to vyplatí!

 Máme pro vás dobré zprávy. Nově totiž u nás můžete využít službu Inspekce nemovitostí, která přináší řadu výhod jak pro kupující, tak prodávající. Inspekce totiž v prvé řadě zajistí, že nákup i prodej nemovitosti bude naprosto fér, a to se nám líbí.

Rychlý průvodce financováním družstevního bytu

Nahrubo nakrájenou cibuli osmahneme dozlatova, přidáme sladkou papriku, anuitu, hypotéku, půjčku a hle, realitní guláš je na světě! A kdo se v tom má vyznat? Zašli jsme za Michalem Prokopem, který nám naštěstí osvětlil, jak to chodí. Tak tedy, jak nejlépe financovat družstevní byt, na co si dát pozor a která z variant je pro vás nejvýhodnější? Dozvíte se dnes!

Realitní trendy v Mladé Boleslavi

Dnes se společně zaměříme na trendy. Ovšem ne tak ledajaké. Povíme si totiž něco málo o trendech v realitách. O nejžhavějších novinkách ze světa módy či ze života celebrit se dnes dočtete téměř v každé druhé publikaci, ale cenné rady o tom, jak výhodně prodat či koupit nemovitost, ty abyste pohledaly.

 Soutěžení, to nás tuze baví. Před nedávnem jsme se rozhodli, že otestujeme zdravou rivalitu našich makléřů a při té příležitosti odměníme i některé z vás. Jak jistě víte, na našich facebookových stránkách se odehrála tipovací soutěž Nymburk vs. Lysá nad Labem.


Hledání realit:

Zahraniční nemovitosti v nabídcereality@mireas.cz

774 982 161

Chci prodat

Nemůžete najít tu správnou nemovitost? Napište hlídacímu Karlovi!


Mireas - všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Kontakty
Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána

Nahoru ↑