Hledání realit:

Rychlý kontakt

E-mail: reality@mireas.cz

Modrá linka: 810 700 002
Asistentka: 774 982 161

Archiv zpráv ze světa realit a nemovitostí

Rychlý průvodce financováním družstevního bytu

28.03.2014

Nahrubo nakrájenou cibuli osmahneme dohněda, přidáme sladkou papriku, anuitu, hypotéku, půjčku a hle, realitní guláš je na světě! A kdo se v tom má vyznat? Zašli jsme za Michalem Prokopem, který nám naštěstí osvětlil, jak to chodí. Tak tedy, jak nejlépe financovat družstevní byt, na co si dát pozor a která z variant je pro vás nejvýhodnější? Dozvíte se dnes!

Realitní trendy v Mladé Boleslavi

06.03.2014

Dnes se společně zaměříme na trendy. Ovšem ne tak ledajaké. Povíme si totiž něco málo o trendech v realitách. O nejžhavějších novinkách ze světa módy či ze života celebrit se dnes dočtete téměř v každé druhé publikaci, ale cenné rady o tom, jak výhodně prodat či koupit nemovitost, ty abyste pohledaly.

Jak jsme odhalili soutěživého ducha Mireas aneb Kdo si hraje, nezlobí!

02.01.2014

 Soutěžení, to nás tuze baví. Před nedávnem jsme se rozhodli, že otestujeme zdravou rivalitu našich makléřů a při té příležitosti odměníme i některé z vás. Jak jistě víte, na našich facebookových stránkách se odehrála tipovací soutěž Nymburk vs. Lysá nad Labem.

Archiv aktualit z realit


Mireas reality: Mladá Boleslav, Milovice, Kolín, Nymburk, Lysá nad Labem, Praha - východ, Mělník a další lokality. | Mapa stránek | RB reality
Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána

Nahoru ↑