ZpětÚvod Kariéra

Haló, haló, na vědomost se dává, že hledá se ryba dravá aneb Sháníme dalšího makléře do týmu Mireas

Náš tým se neustále rozrůstá. Prodávat reality s lidskou tváří se zkrátka vyplácí. Naše pravidlo je totiž „prodáváme tam, kde bydlíme“. Pokud jste z tedy Nymburska a okolí, je pro vás práce makléře jako stvořená.

Odměnou za poctivou práci Vám budou nejen nadprůměrné výdělky, ale i koučink a osobní rozvoj.

Staňte se posilou našeho týmu

Plácneme si?

  • Máte v sobě kousek dravosti, empatie a kreativity?
  • Jste cílevědomý a nechybí vám zdravé sebevědomí?
  • Rád pracujete s lidmi a pro lidi? Komunikujete?
  • Chcete na sobě makat a rozvíjet se?
  • Toužíte po práci v pohodovém týmu?

Pokud jste na tyhle otázky odpověděl ANO, tak my také říkáme ANO. Chceme Vás! Tak nám pošlete svůj životopis.

Jaká bude náplň Vaší práce?

Co Vám nabízíme?

Co požadujeme?

  • Vyhledávání vhodných nemovitostí k prodeji či pronájmu na Nymbursku a okolí.
  • Komunikace s majiteli nemovitostí a kupci.
  • Pořádání prohlídek nemovitostí.
  • Osobní účast při zajišťování všech smluvních dokumentů.
  • Práce s databází prodávajících a kupujících.
  • Spolupráce s právními partnery.
  • Primárně smlouvu na hlavní pracovní poměr (HPP).
  • Ale můžeme se domluvit i na živnostenský list.
  • Vzdělávání, kurzy, semináře, koučink, osobní rozvoj.
  • Motivační systém odměňování. Dokážeme ocenit úspěšné makléře!
  • Časovou flexibilitu. Sami si plánujte svůj pracovní den.
  • Finanční podporu do začátku.
  • Kariérní růst.
  • Chuť do práce. S ní jde totiž všechno lépe.
  • Dobré komunikační dovednosti, ochotu pracovat s lidmi.
  • Týmovou spolupráci.
  • Minimálně středoškolské vzdělání. Praxi nevyžadujeme. Zaučíme Vás.
  • Vlastní technické vybavení (auto, PC s připojením na internet, digitální fotoaparát, mobilní telefon).

Michal Prokop Přečtěte si příběh
Michala Prokopa >>
V tomto oboru platí více než jinde, že píle přináší svoje ovoce. Něco o tom ví i Michal Prokop, jehož příběhem se můžete inspirovat. Třeba se i Vy rychle vyšvihnete a bude z Vás špička v realitním světě.

A když to nepůjde tak rychle, zachovejte klid! Každý přece nějak začínal. V začátcích Vám samozřejmě s makléřinou pomůžeme a podpoříme Vás nějakým tím penízem. A to, jestli si každý měsíc vyděláte na dovolenou na Bali, bude už jen na Vás. Tak co, jdete do toho s námi?

Chcete se stát realitním makléřem? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Hledání realit:

Nemůžete najít tu správnou nemovitost? Napište hlídacímu Karlovi!